3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Głos

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Wyjątkowy, poruszający i działający na wyobraźnię zbiór opowieści o kobietach pióra autorki uwielbianej przez miliony czytelniczek na całym świecie. Prezentując dylematy, przed którymi kobiety stają, oraz ich aspiracje i dążenia, autorka łączy magiczny realizm z typowymi życiowymi sytuacjami, co prowadzi do zaskakujących i często zabawnych sytuacji. Ahern pisze o małżeństwie i wychowywaniu dzieci, o polityce i wielkiej karierze; jej bohaterki muszą stawić czoło zarówno zwykłym, przyziemnym problemom, jak i zagadkowym, których źródła ani przyczyn nie sposób jednoznacznie ustalić. Zmagają się z przeszkodami, pokonują przeciwności losu, szukają szczęścia i radości, nie zważając na to, że ich świat w znaczniej mierze kształtują opinie i oceny innych ludzi. Każda na swój sposób odkrywa drzemiącą w niej siłę.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 07 czerwca 2019
  • ISBN: 978-83-287-1190-7
  • Tłumacz: Jerzy Malinowski
  • Wydawca: Akurat
  • Spis treści
Cecelia Ahern "Głos" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Milena Stoch
28 maja 2020

„Głos” to zbiór fantastycznych opowieści, zakorzenionych w realnym świecie. Przeczytasz o kobietach mających problemy z akceptacją swojego ciała, kobietach źle traktowanych, kobietach, które chcą mieć dzieci, kobietach, które nie chcą, kobietach walczących ze swoim wiekiem itp. Jest to książka, po którą powinna sięgnąć każda kobieta. Każda odnajdzie w niej siebie, lub kobietę, którą zna. To otwierająca oczy pozycja, wgląd w to, o czym myśli większość kobiet. Dobrze napisana, czyta się szybko, polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę