Red, White & Royal Blue

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Red, White & Royal Blue
Tekst
Red, White & Royal Blue
E-book
32  23,36 
Szczegóły
Opis książki

Co się stanie, gdy Pierwszy Syn Ameryki zakocha się w księciu Walii?

Podczas wesela na brytyjskim dworze królewskim wybucha kłótnia. W jej wyniku książę Henry i Alex – syn prezydentki USA – lądują w torcie weselnym, co wywołuje kryzys dyplomatyczny między państwami. Żeby go zażegnać, PR-owcy wymyślają ustawkę: Henry i Alex mają spędzić razem jeden dzień, pokazując się mediom jako najlepsi przyjaciele. Nikt się nie spodziewa, że fałszywa, instagramowa przyjaźń przerodzi się w uczucie, które młodzi mężczyźni będą zmuszeni ukrywać przed całym światem. Jak długo dadzą radę udawać?

Powieść «Red, White & Royal Blue» była wydarzeniem roku w USA, gdzie pokochały ją miliony młodych czytelników i czytelniczek. Niezwykle wciągająca, zabawna i czuła, udowadnia, że prawdziwa miłość nie zawsze jest dyplomatyczna.

Znakomity debiut. Trudno jest patrzeć, jak Alex zakochuje się w Henrym, samemu się trochę nie zakochując – w nich i w tej niezwykłej, cudownej książce.

"The New York Times Book Review"

Arcydzieło. Życie w świecie tej książki naprawdę dodaje otuchy, podobnie jak wyobrażenie sobie, że mogłoby ono stać się rzeczywistością.

"Vogue"

Casey McQuiston – autorka bestsellera «Red, White & Royal Blue» oraz miłośniczka ciast. Pisze książki o mądrych ludziach, którzy zakochują się nie w tym, w kim trzeba. Urodzona i wychowana w południowej Luizjanie, obecnie mieszka w Nowym Jorku z Pepperem, pudlem na etacie osobistego asystenta.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 28 lipca 2020
  • ISBN: 9788381694209
  • Tłumacz: Emilia Skowrońska
  • Lektor: Mateusz Kwiecień
  • Wydawca: Prószyński Media
  • Spis treści
Casey Mcquiston "Red, White & Royal Blue" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Red, White & Royal Blue
E-book
32  23,36 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę