Nowa psychologia sukcesuTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Dzięki tej książce dowiesz się, jak jedno proste przekonanie na swój własny temat w dużej mierze kontroluje twoje życie.  Ba, w istocie rzeczy przenika ono wszystkie jego obszary. Większość naszych wyobrażeń o własnej osobowości wyrasta z tego podstawowego nastawienia. I jest ono również źródłem wielu tendencji, które mogą uniemożliwiać ci realizację własnego życiowego potencjału.

Jak dotąd w żadnej innej książce nie wyjaśniono jeszcze kwestii nastawień i nie pokazano czytelnikom, jak je wykorzystać w życiu codziennym. Teraz zrozumiesz zarówno jednostki wybitne – na polu nauki i sztuki, sportu i biznesu – jak i tych, którzy zmarnowali swoją szansę. Zrozumiesz swojego partnera, szefa, swoich przyjaciół i swoje dzieci. Dowiesz się, jak uwolnić potencjał – własny i najbliższych.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7758-361-6
  • Tłumacz: Anna Czajkowska
  • Wydawca: Muza
  • Spis treści
Carol S. Dweck "Nowa psychologia sukcesu" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Elżbieta Michalik
03 lutego 2020

Profesor Dweck analizuje dwa rodzaje nastawienia: na trwałość i na rozwój. W logiczny sposób tłumaczy mechanizmy kryjące się za wiarą w «lepszych», «bardziej uzdolnionych» ludzi. Poradnik uczy otwartości na nowe rzeczy, promuje ciekawość, samorozwój oraz pracę i wytrwałość w dążeniu do celu. Polecam każdemu czytelnikowi zainteresowanemu tematem rozwoju osobistego.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę