Sycylijska tradycja

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Luka Cavalieri i Sophie Durante od dziecka byli sobie przeznaczeni. Tak zadecydowali ich sycylijscy ojcowie. Sophie zakochała się w Luce i marzyła o wspólnym życiu, lecz Luka sprzeciwił się ojcu i odmówił poślubienia wiejskiej dziewczyny. Kiedy później zmienił zdanie, upokorzona Sophie nie przyjęła jego oświadczyn. Splot różnych wydarzeń doprowadza po latach do ich ponownego spotkania. Duma wciąż walczy ze skrywaną miłością…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Carol Marinelli "Sycylijska tradycja" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Światowe życie Extra»
Pogoda na miłość
Umowa z księciem
Serce Sycylijczyka
-5%
Bogna Lozinska
29 lipca 2020

"Uwielbiam tę historię, moim zdaniem jest w niej wszystko!

Dobrze napisana, przepełniona wspaniałymi emocjami. Jest też akcent humorystyczny, który sprawił, że zachichotałam kilka razy :) Luka i Sophie to para idealna. Przyjemnością było czytanie ich zagmatwanej historii. Wszystko, co mogło się nie udać w romansie niedojrzałych, poszło źle w tej historii, ale błędy zostały naprawione.. kilka lat później. Wiele osób skrytykowało tę książkę i główną bohaterkę, i chociaż niektóre opinie są uzasadnione, to moim zdaniem nie odbierają tej historii uroku. Polecam.."

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę