Arabski kochanek

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Po jednym nieudanym związku Felicity dochodzi do wniosku, że jest jej pisana samotność. Teraz stara się o dobrze płatną posadę pielęgniarki w jednym z arabskich księstw. Podczas spotkania informacyjnego poznaje Karima, świetnego chirurga i fascynującego mężczyznę. Tego samego dnia Felicity i Karim spotykają się ponownie, jednak tym razem w bardzo dramatycznych okolicznościach. Rozwój wydarzeń sprawia, że Karim proponuje Felicity nocleg w swoim hotelu, a dziewczyna zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
  • Rozmiar: 120 str.
Carol Marinelli "Arabski kochanek" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Romans z szejkiem»
Piaski pustyni
Arabski  książę
Serce szejka
-5%
Milena Tobiasz
24 września 2020

Bardzo przyjemna historia miłosna, która zapewniła mi udane popołudnie pełne relaksu. Autorka zabrała mnie do egzotycznych arabskich księstw, gdzie główna bohaterka – Felicity, stara się o posadę pielęgniarki. Kobieta niedawno przeżyła miłosny zawód i nie chce pakować się już w żadne związki. Jednak jak to często bywa – życie jest nieprzewidywalne nie pyta nas o zgodę, kiedy nadarzy się odpowiedni moment miłość przychodzi niespodziewanie. Tak stało się i w jej przypadku. Śledziłam jej losy zaciekawiona i nie mogłam doczekać się zakończenia powieści. Polecam serdecznie tę lekturę.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę