3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Urodzinowa noc

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Cecelia Andrews przez rok pracowała w Londynie jako asystentka Luki Kargasa. Luka bardzo jej się podobał, a wciąż musiała obserwować jego kolejne romanse i uspokajać porzucone kochanki. W końcu składa wymówienie. Jednak Luka nie chce stracić tak dobrej asystentki. Zaprasza na kolację i uwodzi. Cecelia, która chciała uporządkować swoje życie, właśnie skomplikowała je o wiele bardziej…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 18 listopada 2019
Carol Marinelli "Urodzinowa noc" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Secret Heirs of Billionaires»
Shock Heir For The King
Cinderella\'s Scandalous Secret
Demanding His Secret Son
-5%
Aniela Kowarska
06 kwietnia 2020

Kolejna, skomplikowana miłość spod pióra Carol Marinelli. «Urodzinowa noc» wciągnęła mnie na parę dobrych godzin i mimo, iż z każdą kolejną stroną Luca Kargas denerwował mnie coraz bardziej swoją postawą, to byłam zbyt ciekawa losów Cecylii, aby przerwać czytanie. Mężczyzna typu macho, który zmienia kobiety jak rękawiczki, wpada w oko swojej asystentce. Gdy kobieta postanawia odejść z pracy, ten uwodzi ją, aby została na stanowisku. Cecylia nie potrafi się oprzeć jego urokowi, jednak przelotny romans z szefem to nie to czego chciała. Historia kończy się dość nieprzewidywanie, czytałam szybko i z ciekawością śledziłam losy bohaterów. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę