3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Jak nie krzyczeć na swoje dziecko

Tekst
Autor:
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

„Jak nie krzyczeć na swoje dziecko” to szczera i pełna empatii, ale i praktyczna książka, która pomaga nam poradzić sobie z uczuciami desperacji i gniewu, by szlag nas nie trafiał, i byśmy byli bardziej obecnymi i pozytywnymi rodzicami. To coraz bardziej istotny temat dla współczesnych rodziców, którzy są przeciążeni obowiązkami i przepracowani bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej. Dr Carla Naumburg ma antidotum na negatywne uczucia i zachowania.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 16 września 2020
  • ISBN: 978-83-287-1436-6
  • Tłumacz: Ewa Ziembińska
  • Wydawca: Muza
  • Spis treści
"Jak nie krzyczeć na swoje dziecko" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Wanda Manka
29 listopada 2020

Pozycja obowiązkowa dla każdego rodzica. Nie ma idealnych ojców i matek, co Carla Naumburg podkreśla już na wstępie, jednak można kształtować swoją świadomość rodzicielską i z pomocą przychodzą nam takie pozycje jak np «Jak nie krzyczeć na swoje dziecko». Autorka w przystępny sposób wyjaśnia jak przyjmować frustracje dnia codziennego związane z wychowaniem, ze spokojem i cierpliwością. Książka jest napisana w bardzo konkretny sposób, bez zbędnych informacji, wszystko wyświecone czarno na białym, co bardzo cenię. Jednym słowem, bardzo rzetelna pozycja, przydatne informacje w zwięzłej formie. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę