Pakiet: Złota klatka/Srebrne skrzydła

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Pakiet: Złota klatka/Srebrne skrzydła
Tekst
Pakiet: Złota klatka/Srebrne skrzydła
E-book
54,99  40,14 
Szczegóły
Opis książki

"ZŁOTA KLATKA"

Trzymający w napięciu thriller o determinacji, sile charakteru i brutalnej zemście.

Inteligentna i piękna Faye ma wszystko – wspaniałego męża, ukochaną córeczkę i luksusowy apartament w najlepszej dzielnicy Sztokholmu. Jednak pozory mogą mylić… Jej idealne życie to w rzeczywistości desperackie próby zadowolenia Jacka. Dręczona przez mroczne wspomnienia z Fjällbacki, Faye coraz częściej czuje się jak zamknięta w złotej klatce. Nie może pozbyć się wrażenia, że poświęciła swoje ambicje na rzecz mężczyzny, który coraz bardziej się od niej oddala.

Kiedy Jack i ich córka Julienne nie wracają z rejsu łodzią, a policja dostrzega w mieszkaniu kałużę krwi, podejrzenie szybko spada na męża Faye. Co przed nią ukrywa? Czy zabił własną córkę? Nic w życiu Faye nie będzie już takie, jak do tej pory.

"SREBRNE SKRZYDŁA"

Kobieca zemsta jest piękna i brutalna.

Po zakończeniu toksycznego związku Faye zbudowała sobie nowe życie za granicą, były mąż Jack odbywa karę więzienia, a firma Revenge odnosi sukcesy i właśnie ma wejść na rynek amerykański. Kobieta już myślała, że najgorsze ma za sobą, tymczasem jej egzystencja zostaje ponownie zagrożona. Ktoś usiłuje przejąć jej firmę i Faye musi wrócić do Sztokholmu. Z pomocą kilku innych kobiet walczy o uratowanie swego majątku, siebie i swoich najbliższych.

CAMILLA LÄCKBERG należy do najbardziej poczytnych pisarek w Szwecji. Składająca się z dziesięciu pozycji seria powieści kryminalnych z Fjällbacki sprzedała się w dwudziestu dwóch milionach egzemplarzy w sześćdziesięciu krajach. Camilla Läckberg odnosi również sukcesy jako bizneswoman, jest współzałożycielką spółki inwestycyjnej Invest In Her, działającej na rzecz kobiecej przedsiębiorczości i równości płci.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 12 listopada 2020
  • ISBN: 9788381438384
  • Tłumacz: Inga Sawicka
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
Camilla Lackberg "Pakiet: Złota klatka/Srebrne skrzydła" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Pakiet: Złota klatka\/Srebrne skrzydła
E-book
54,99  40,14 
Zyta Baba
18 stycznia

Uwielbiam całą sagę Camili. Historia zemsty, dążenia do wolności i samodzielności oraz niesamowitej sile charakteru. Jest dobrze napisana, przemyślana i wciąga, budzi też wiele emocji. Doskonały thriller psychologiczny. Jeden z lepszych jakich czytałam. Czekam na kolejne książki autorki. Serdecznie polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę