Syrenka

Tekst
Z serii: Saga o Fjallbace #6
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Syrenka
Syrenka
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 49,89  39,91 
Audio
Syrenka
Audiobook
Czyta Marcin Perchuć
24,90  18,18 
Szczegóły
Opis książki

Szósta część rewelacyjnej sagi o Fjällbace!

We Fjällbace w tajemniczych okolicznościach ginie mężczyzna. Cztery miesiące później przypadkowy spacerowicz natrafia na jego zwłoki w skutym lodem jeziorze. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy znajomy zmarłego, pisarz Christian Thydell, zaczyna dostawać anonimowe pogróżki. Zaniepokojony zwierza się Erice Falck, a ona pokazuje jeden z listów Patrikowi. Patrik jest przekonany, że Christianowi grozi niebezpieczeństwo. Ktoś szczerze go nienawidzi i nie zawaha się spełnić groźby. Kiedy znalezione zostają zwłoki kolejnego mężczyzny, policja doszukuje się wspólnego wątku, a trop prowadzi w przeszłość...

Saga kryminalna Camilli Läckberg osiągnęła światowy sukces czytelniczy. To nie tylko mroczne thrillery, ale również doskonałe powieści obyczajowe, znakomicie oddające klimat współczesnej szwedzkiej prowincji. Od lat zajmują czołowe miejsca na europejskich listach bestsellerów. Książki Läckberg przetłumaczono na ponad 35 języków. Jesienią 2011 roku rozpoczęły się zdjęcia do międzynarodowej produkcji filmowej „Morderstwa we Fjällbace”, osnutej na kanwie jej powieści.

Camilla Läckberg, jedna z najciekawszych szwedzkich pisarek, uznawana za mistrzynię skandynawskiego kryminału. Jest także autorką książeczki dla dzieci i dwóch książek kulinarnych.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • Rozmiar: 400 str. 2 ilustracje
  • ISBN: 9788381433112
  • Tłumacz: Inga Sawicka
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
Camilla Lackberg "Syrenka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Syrenka
Audiobook
Czyta Marcin Perchuć
24,90  18,18 
Książka należy do serii
«Saga o Fjallbace»
Księżniczka z lodu
Kaznodzieja
Kamieniarz
-5%
Aurelia Wiatrek
18 marca 2020

Szwedzkie kryminały z pewnością nie są dla każdego. Mają swój niepowtarzalny klimat i charakterystyczny styl. «Syrenka» to naprawdę dobry kawał kryminału. Przeraża mnie tylko co autorka ma w głowie wymyślając tak chore fabuły, jednak są one niezwykle intrygujące, a na ilości zwrotów akcji można się aż wywrócić… Dla fanów gatunku będzie to prawdziwie smaczny kąsek. Polecam całą serię o Fjällbace.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę