Tylko sprawiedliwość

Tekst
Historie prawdziwe o skazanych i ocalonych
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Bestsellerowa książka "Tylko sprawiedliwość" Bryana Stevensona to wzięte z życia i z praktyki prawniczej Autora historie, które pokazują jak bezwzględny może być wymiar sprawiedliwości i - co gorsze - jak niesprawiedliwi potrafimy być my sami w naszych osądach. To opowieść napisana w Ameryce o Ameryce, ale jej przesłanie wydaje się uniwersalne. Podczas lektury być może także polski czytelnik zada sobie fundamentalne pytanie: czy jesteśmy tylko najgorszym uczynkiem, jaki zdarzyło się nam popełnić? Czy przestępca jest tylko przestępstwem, którego się dopuścił?

To lektura obowiązkowa dla wszystkich zainteresowanych wymiarem sprawiedliwości, sprawiedliwością społeczną, problemami wykluczenia społecznego i rasizmu.


Na podstawie książki nakręcony został film z gwiazdorską obsadą, którego premiera polska będzie miała miejsce na początku 2020 roku.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 07 czerwca 2020
Bryan Stevenson "Tylko sprawiedliwość" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę