Przyjaciel z dzieciństwa

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Beatrice Penrose ukrywa się w Szkocji, oczekując narodzin nieślubnego dziecka. Wkrótce po porodzie na prośbę bliskich decyduje się na powrót do rodzinnego majątku. W drodze ma jej towarzyszyć Preston Worth, przyjaciel z dzieciństwa. Zapowiada się trudna podróż, bo Beatrice nie jest pewna, jak przyjmą ją najbliżsi, a obecność Prestona bardzo ją krępuje. Na szczęście wszystkie obawy okazują się nieuzasadnione, a życie Beatrice nabiera coraz jaśniejszych barw. Długoletni przyjaciel jest jej coraz bliższy, ale gdy Beatrice zaczyna myśleć o wspólnej przyszłości, niespodziewanie prosi ją o rękę ojciec jej dziecka.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 26 maja 2019
Bronwyn Scott "Przyjaciel z dzieciństwa" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Maryna Romanska
23 lipca 2020

"Przyjaciel z dzieciństwa" to krótka, ale porywająca opowieść o trójkącie miłosnym, idealna dla wszystkich fanów romansów lub nietypowych obyczajówek. Od początku polubiłam główną bohaterkę – Beatrice, której emocje udzielały mi się podczas czytania. Kobieta oczekująca dziecka, która zaprzyjaźnia się z pewnym przyjacielem z dzieciństwa. Początkowo obecność Prestona ją krępuje, jednak wszystko zmienia się po ich wspólnej podróżny do krewnych kobiety, kiedy jest dla niej ogromnym wsparciem. Wtem niespodziewanie o rękę prosi ją ojciec dziecka, które nosi w łonie. Książka dostarczyła mi ciekawej rozrywki. Interesujące postaci i nieprzewidywalna fabuła, a najbardziej zakończenie. Polecam serdecznie

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę