Zjedz tę żabę! 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Zjedz tę żabę! Wszystko, cokolwiek wiąże się z planem, ustaleniem  priorytetu  i  organizacją  pracy,  sprowadza  się  do  tych trzech słów.

Brian Tracy

Zjedz tę żabę! to  książka  dla  ludzi  biznesu, to prawdziwe  vademecum  podnoszenia  wydajności w  pracy  i  osiągania  z  niej  zadowolenia.

Ta  przekonująca metafora, „ogromna żaba” czekająca na zjedzenie, to twoje największe, najważniejsze zadanie, z którego realizacją będziesz prawdopodobnie zwlekał, jeśli nie zajmiesz się nim od razu. Jest ona również tym zadaniem, które w danym momencie może mieć najkorzystniejszy wpływ na twoje życie i pomóc ci w szybkim osiągnięciu oczekiwanych rezultatów. Rozpoczęcie pracy od połknięcia „żaby” gwarantuje przez cały dzień poczucie zadowolenia wynikające ze świadomości, że już nic gorszego nie może ci się dzisiaj przytrafić.

Dwadzieścia  jeden  opisanych  tu  metod  osiągania  sukcesu  ma  za cel poprawę ogólnej wydajności i wzmocnienie twojej pozycji w pracy. Wiele z podanych w książce pomysłów można też zastosować w życiu prywatnym. Prezentowane strategie to rodzaj szwedzkiego stołu technik pomocnych w osiąganiu lepszych wyników i poprawianiu wydajności, których możesz użyć w każdej chwili, w dowolnej kolejności – takiej, jaką uznasz za właściwą. Im szybciej je opanujesz i zaczniesz stosować, tym szybciej zaczniesz osiągać sukcesy w karierze zawodowej.

***

Brian Tracy  jest jednym z czołowych specjalistów w USA w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i organizacji czasu. Ekspert psychologii sprzedaży, charyzmatyczny mówca, uznany na świecie autorytet i konsultant w zakresie rozwoju osobistego oraz sukcesu zawodowego wygłasza prelekcje i prowadzi seminaria dla 300 tysięcy osób rocznie. Ponad 1000 firm na całym świecie korzystało z jego wykładów. Autor licznych bestsellerów, m.in. Pocałuj tę żabę!, Psychologia sprzedaży czy Potęga pewności siebie twórca programów treningowych, multimedialnych systemów szkoleniowych z zakresu doskonalenia osobowości, technik sprzedaży, zarządzania oraz planowania strategicznego.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 09 marca 2019
Brian Tracy "Zjedz tę żabę! 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Czesław Wilczek
04 grudnia 2019

Przyznam, że nie jestem fanem tego typu poradników, ale muszę powiedzieć, że ta książka jest genialna! Brian Tracy przeprowadził wiele badań na temat psychologii biznesu ale ma też ogromne doświadczenie, na bazie którego powstała ta książka. Znajdziesz tu 21 kroków, które (połączone w proponowany, czy inny sposób) mogą pomóc ci zarządzać twoim czasem, przestać go marnować i zacząć robić rzeczy, które faktycznie pomagają nam w życiu. Ta książka jest świetna! Na pewno jeszcze nie raz do niej wrócę.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę