Zarządzanie czasemTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Zarządzanie czasem
Zarządzanie czasem
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 53,80  43,04 
Zarządzanie czasem
Audio
Zarządzanie czasem
Audiobook
Czyta Robert Michalak
29,90 
Szczegóły
Zarządzanie czasem
Tekst
Zarządzanie czasem
E-book
31,90 
Szczegóły
Opis książki

Twoja umiejętność zarządzania czasem decyduje o sukcesie bardziej niż cokolwiek innego. To proste: im lepiej wykorzystasz czas, tym więcej osiągniesz. Ten zwięzły przewodnik ujawnia 21 sprawdzonych metod zarządzania czasem, których natychmiastowe wykorzystanie pozwoli ci wygospodarować co najmniej dwie wydajne godziny dziennie. Opisując strategie zidentyfikowane i osobiście wykorzystywane przez Briana Tracy, eksperta w zakresie osiągnięć, ten podręczny przewodnik ujawnia, jak możesz:

• radzić sobie z nieustającymi zakłóceniami, naradami, wiadomościami e-mailowymi i rozmowami telefonicznymi;

• przeznaczać dostateczną ilość czasu na sprawy najważniejsze; • tworzyć pakiety podobnych spraw, aby nie tracić koncentracji;

• pokonać skłonność do zwlekania;

• określać zadania, które mogą być delegowane;

• planować działania w celu osiągnięcia najważniejszych celów.

Pełna typowej dla Tracy’ego i łatwej do zastosowania mądrości, książka ta pomoże ci w robieniu więcej w krótszym czasie i przy mniejszym stresie.

Brian Tracy jest jednym z najlepszych profesjonalnych mówców na świecie. Otworzył, zbudował, zarządzał i kierował 22 biznesami z różnych branż. Co roku prowadzi konsultacje dla ponad 250 000 osób w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i Azji. Jego prezentacje, przemowy i seminaria są specjalnie przygotowane i dostosowane do różnych grup odbiorców. Opisuje się je jako „inspirujące, zabawne, informujące i motywujące”. Tracy pracował z ponad 500 korporacjami, wygłosił ponad 2000 wykładów i przemawiał dla ponad 2 000 000 ludzi.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 10 sierpnia 2019
  • ISBN: 978-83-7746-903-3
  • Tłumacz: Michał Lipa
  • Wydawca: MT Biznes
  • Spis treści
Brian Tracy "Zarządzanie czasem" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Zarządzanie czasem
Audiobook
Czyta Robert Michalak
29,90 
Natalia Kmiec
25 grudnia 2019

Planowanie i zarządzanie czasem nigdy nie było moją mocną stroną, aż przeczytałam te książkę. Wszystko jest tutaj doskonale opisane. Moim zdaniem na tyle dobrze, że nic dodać, nic ująć nie trzeba. Na książkę składa się 21 rozdziałów, w których autor opisuje najważniejsze zagadnienia takie jak mit wielozadaniowości, zaplanowanie i rozłożenie zadań na części, określenie celów, maksymalne wykorzystanie czasu, afirmacja własnej wizji itd. Jest to naprawdę bardzo dobra pozycja, którą czyta się fajnie, lekko i przyjemnie. Do tego niesamowicie pomocna. Jak dla mnie must read. Polecam bardzo!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę