Zamknij się i działaj!

Tekst
7 kroków do realizacji celów
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Co sprawia, że niektórzy ludzie odnoszą w życiu sukces, a inni nie?

Najprościej rzecz ujmując, klucz do sukcesu dzierżą ci, którzy każdego dnia, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku robią coś, co przybliża ich choćby o jeden krok do celu.

W książce Zamknij się i działaj! autor bestsellerów z dziedziny rozwoju osobistego i psychologii sukcesu, Brian Tracy, zdradza szczegóły sprawdzonej siedmiostopniowej metody, dzięki której na przestrzeni następnych kilku miesięcy i lat osiągniesz więcej, niż innym ludziom udaje się dokonać w ciągu całego życia. Z pomocą światowej sławy eksperta odnajdziesz klucz do zwycięstwa, szczęścia, doskonałej reputacji i życiowego sukcesu.

Bez gadania. Po prostu działaj!

Sukces opiera się na tym, co robisz, na wynikach, jakie osiągasz, na tym, jak wydajnie pracujesz i jak szybko realizujesz swoje cele. Opiera się wyłącznie na tym, co robisz tu i teraz. Po prostu trzeba zacząć i wytrwać. Jeśli każdego dnia uda ci się robić te dwie rzeczy, będziesz w stanie osiągnąć wszystko.

Brian Tracy

***

Brain Tracy jest jednym z czołowych amerykańskich specjalistów w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i organizacji pracy. Od 35 lat prowadzi odczyty na całym świecie. Ekspert psychologii sprzedaży, charyzmatyczny prelegent, uznany na całym świecie autorytet i konsultant, przeprowadził ponad 5000 seminariów, w których uczestniczyło 5 milionów słuchaczy w 60 krajach. Jest też autorem ponad pięćdziesięciu książek. Jedną z nich jest ZJEDZ TĘ ŻABĘ, prawdziwe vademecum dobrej organizacji i podnoszenia wydajności pracy.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 22 marca 2019
Brian Tracy "Zamknij się i działaj!" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Sandra Halama
15 lipca 2020

Briana Tracy'ego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Lider światowego coachingu i biznesowy rekin znowu wydał na świat swoją publikację. Nie jest to moja pierwsza lektura spod ręki autora, zachęcona poprzednimi publikacjami postanowiłam dać szanse kolejnej. Tym razem namawia do ćwiczenia swojego charakteru aby zyskać wytrwałość i cierpliwość, które są kluczami do sukcesu. Książka jest niedługa, ale zawiera prawdziwą esencje wiedzy, wytyka błędy dzisiejszego podejścia do sukcesu i obala mity, które narosły wokół ścieżki na szczyt. Niezwykle pożyteczna i błyskotliwa pozycja, czyta się rewelacyjnie, ja połknęłam w dwa wieczory. Uważam, że wyniosłam z niej naprawdę dużo i na pewno jeszcze wrócę aby przypomnieć sobie trafne uwagi Pana Tracy'ego. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę