Układ z księciem

Tekst
Z serii: Rodzina Warenne #10
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Alexandra Bolton porzuciła marzenia o osobistym szczęściu. Skupia się na opiece nad siostrami i spłacie długów ojca hazardzisty. Zarabia szyciem, co dla panny z towarzystwa jest powodem do wstydu. Zgadza się poślubić o wiele starszego, ale zamożnego mężczyznę, bo tylko w ten sposób może zapewnić rodzinie bezpieczeństwo. Jej plany krzyżuje książę Clarewood, najbogatszy właściciel ziemski w okolicy. Jest znany z niechęci do małżeństwa, jednak Alexandra od pierwszego wejrzenia zrobiła na nim oszałamiające wrażenie. Oburza go, że z powodu ubóstwa wszyscy traktują ją pogardliwie. Proponuje Alexandrze romans i finansową pomoc. Jest przyzwyczajony, że to on dyktuje warunki w takich związkach, ale tym razem trafił na bardzo dumną i upartą kobietę…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 17 stycznia 2020
Brenda Joyce "Układ z księciem" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«POWIEŚĆ HISTORYCZNA»
Skandal na ślubie panny Cahill
Oczy królowej
Powstanie
-5%
Daria Kozuch
31 sierpnia 2020

Rewelacyjna historia ukazująca zawiłości życia na drodze do osobistego szczęścia. Autorka książki «Układ z księciem» wykreowała silną, dumną bohaterkę, która wyparła możliwość bycia szczęśliwą. Aleksandra postanawia skupić się na opiece nad swoimi siostrami oraz na spłacie długów ojca zaciągniętych na hazardzie. Aby tego dokonać, kobieta postanawia wyjść za mąż za bogatego mężczyznę, który zapewni jej bezpieczeństwo finansowe. Niestety plany małżeństwa pokrzyżuje jej inny mężczyzna, który okaże się równie uparty co Aleksandra. Bardzo ciekawie czytało mi się o perypetiach głównej bohaterki, która kierując się rozumem i zdrowym rozsądkiem, stara się osiągnąć ład i porządek, jednak życie pisze dla niej nieco inny scenariusz. Świetnie się bawiłam czytając i mam nadzieję, że uda mi się znaleźć jeszcze inne książki autorki już niedługo. Polecam serdecznie, super książka!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę