3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Miłość i zdrada

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Europejska arystokracja z niepokojem śledzi wydarzenia w ogarniętej rewolucją Francji. Jednak Julianne Greystone marzy o podobnych zmianach w Anglii. Ma głowę pełną równie wzniosłych, co naiwnych ideałów.

Bez wahania udziela schronienia rannemu Francuzowi. Traktuje go jak bohatera walki o nowy ład, obdarza zaufaniem i gorącym uczuciem.

Kiedy wychodzi na jaw, że Dominic Paget jest arystokratą i szpiegiem na usługach Anglii, Julianne zrywa z nim wszelkie kontakty.

Nie spodziewa się, że już wkrótce ich drogi ponownie się skrzyżują.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 18 listopada 2019
Brenda Joyce "Miłość i zdrada" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Franciszka Sobon
15 czerwca 2020

Rewelacyjna książka! Nie ukrywam, że nie spodziewałam się, że mnie wciągnie do takiego stopnia. Po tego typu okładkach oczekuję raczej nie angażującej, lekkiej historii na kilka godzin do pociągu. Ależ się pomyliłam! Okazało się bowiem, że «Miłość i zdrada» to wielowątkowa fabuła i historia skomplikowanej relacji, miłości w trudnych czasach politycznej niestabilności i chaosu. Czasy arystokracji, rewolucyjna Francja i intrygi, które mogą być opłakane w skutkach. Czy w takich warunkach jest miejsce na miłość? Wspaniale spędziłam czas przy lekturze, Pani Brenda Joyce zabrała mnie w prawdziwą, historyczną podróż i przypomniała jak dobrze, że urodziłam się w takich, a nie innych czasach. Dziękuję za to autorce.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę