Rytm wojnyTekst

Przeczytaj fragment
Wspieraj autora, a książka stanie się Twoja!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Po utworzeniu koalicji ludzkich monarchów stawiających opór wrogiej inwazji, Dalinar Kholin i jego Świetliści Rycerze przez rok prowadzili przeciągającą się, brutalną wojnę. Żadna ze stron nie zyskała przewagi, a nad każdym strategicznym posunięciem wisi cień zdrady przebiegłego Taravangiana.

Teraz, gdy nowe wynalazki uczonych Navani Kholin zaczynają zmieniać oblicze wojny, wróg przygotowuje odważną i niebezpieczną operację. Następujący później wyścig zbrojeń może rzucić wyzwanie samemu sednu ideałów Świetlistych, a być może wyjawić również tajemnice starożytnej wieży, która niegdyś była sercem ich potęgi.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 26 marca 2021
Brandon Sanderson "Rytm wojny" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Archiwum burzowego światła»
Dawca Przysięgi 2
Odprysk Świtu
Rytm wojny
-5%
Józef Ściba
01 czerwca

Ogólnie cały cykl Burzowego Światła jest moim ulubionym cyklem fantasy, więc ciężko mi patrzeć obiektywnie na to dzieło Sandersona, chociaż mam wrażenie, że ta część jest lepsza od poprzedniej. Idealne tempo, zwroty akcji czy też rozwój mitologii całego Cosmere. Ogólnie nie mogłem się oderwać. Autor tym razem idealnie trafił w moje oczekiwania i jest to chyba mój ulubiony tom cyklu. Zdecydowany powrót do mistrzowskiej formy jednego z najciekawszych pisarzy fantasy naszych czasów. Zdecydowanie polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę