Rytm wojny. Seria Archiwum Burzowego Światła. Tom 4. Część 2Tekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

W opanowanym przez pieśniarzy i Stopionych Urithiru Kaladin i Navani walczą o ocalenie Rodzeństwa, sprena wieży, przed całkowitym zepsuciem. Upadek wieży, stanowiącej główny punkt przerzutowy dla wojsk koalicji monarchów, oznaczałby katastrofę i ostateczne zwycięstwo sił Odium. Aby osiągnąć swój cel, Navani decyduje się na niebezpieczną grę z Raboniel, Stopioną zwaną niegdyś nie bez powodu Panią Bólu. Tymczasem nieświadome sytuacji w Urithiru wojska koalicji prowadzą wojnę w Emulu, Dalinar próbuje poznać głębię swoich mocy Kowala Więzi, a Jasnah umocnić swoją pozycję królowej Alethkaru. Zaś w Cieniomorzu Adolin i Shallan trafiają do fortecy honorsprenów, Nieprzemijającej Prawości, gdzie każde ma swoje niebezpieczne zadanie do wypełnienia.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 30 czerwca 2021
  • Rozmiar: 870 str. 14 ilustracji
Brandon Sanderson "Rytm wojny. Seria Archiwum Burzowego Światła. Tom 4. Część 2" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Angelika Jabłonowska
01 września

Ciekawa powieść. Trochę fantastyka, trochę coś jakby manga. Historia jest naprawdę niezła, zręcznie poprowadzona, nie ma nudy! Jeśli ktoś ma ochotę przenieść się do innego świata to zachęcam, żeby sięgnąć po tą książkę. Mi się bardzo spodobała :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę