Poza czasem. O potyczkach z codziennością

Audio
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Poza czasem. O potyczkach z codziennością
Poza czasem. O potyczkach z codziennością
E-book
29,90  21,53 
Szczegóły
Opis książki

Dopełnienie książki Odzyskać czas. Szczere, życiowe i uwalniające historie.

Ta książka wyrosła z błędów i potyczek, które pomimo posiadanej wiedzy i doświadczenia, wciąż nam się przytrafiają. Ale kiedy spróbujemy je zrozumieć, wtedy dopiero poczujemy uwalniającą moc panowania nad własnym życiem. A przynajmniej brak przymusu walczenia z nim.

Uniwersalne złote rady nie istnieją – otoczenie, środowisko, przekonania, sytuacja życiowa, wiek, przeżycia i indywidualny charakter mają ogromny wpływ na trudności w organizowaniu codzienności. I choć nie da się uciec przed własnym życiem, to można uwolnić się od stereotypów na temat tego, co musimy, co powinniśmy, a czego nam nie wolno. Pochłaniamy kolejne poradniki z rzekomo sprawdzonymi wskazówkami, jak osiągnąć sukces, zdobyć pracę marzeń i zorganizować życie tak, by wszystko chodziło jak w zegarku, a jednak ciągle coś nie działa. Zamiast satysfakcji pojawia się tylko frustracja.

Pora obalić dyktaturę czasu i uwolnić się od krępujących stereotypów. Spójrzmy na siebie z empatią, uważnością, otwartością i bez oceny, aby wreszcie móc robić co się chce, co się lubi i jak nam się podoba.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 lipca 2021
Bożena Kowalkowska "Poza czasem. O potyczkach z codziennością" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Poza czasem. O potyczkach z codziennością
E-book
29,90  21,53 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę