Logika UniwersumTekst

0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Udaj się w niezwykłą podróż do świata alternatywnej rzeczywistości. Dowiedz się, jaką cenę płacą elfy za długowieczność i jak wyglądałoby życie krasnoludów we współczesnym świecie. Poznaj prawdziwego smoka walczącego o swoje dziedzictwo w świecie, w którym smoki są już tylko legendą. Zobacz jak świętowalibyśmy Noc Kupalną, gdyby kult Świętowita dominował w Europie i dyskretnie podpatruj, jak można spędzać wieczory z kosmitką.

Zobacz, jak wygląda życie pracownika korporacji i dowiedz się, co doprowadziło go do odkrycia największej tajemnicy Wszechświata.

Kiedy zrozumiesz na czym polega Logika Uniwersum, twoje życie zmieni się już na zawsze...

Logika Uniwersum - Wszechświat można opisać przez zaledwie trzy Prawdy Obiektywne.


Kolejna książka autora Pustej Ziemi zabiera czytelnika w podróż po współczesnym świecie, który w alternatywnym wariancie przenika się z rzeczywistością fantasy tolkienowskiego świata elfów, krasnoludów i smoków.


To również podróż w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie o sens istnienia Wszechświata i zrodzonego w nim życia.


Przyszłość, ta dalsza i ta bliższa jest nieodgadniona; Logika Uniwersum próbuje zajrzeć za zasłonę teraźniejszości.


Bohdan Szymczak

Inżynier chemik, informatyk, certyfikowany Project Manager, nauczyciel akademicki. Absolwent Wydziału Inżynierii Chemicznej Politechniki Łódzkiej. Zawodowo związany z informatyką. Zadebiutował w 2018 roku powieścią science fiction PUSTA ZIEMIA, w której po raz pierwszy pojawiła się koncepcja Logiki Uniwersum.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 grudnia 2020
Bohdan Szymczak "Logika Uniwersum" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę