ABC Kierowcy. Pomoc kierowcy 977.pl

PDF
Jak uniknąć mandatu, Jak obronić się przed fotoradarem, Jak walczyć o swoje prawa na drodze.
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Każdy kierowca, z dużym prawdopodobieństwem znajdzie tu analizę podobnej sytuacji w której sam niejednokrotnie spotkał się uczestnicząc w ruchu drogowym. Będzie mógł zapoznać się ze sposobami jak można takiej sytuacji uniknąć lub jak zgodnie prawem wyjść z opresji i uniknąć niesłusznej kary.  

Ten  E-BOOK  to analiza sytuacji i zdarzeń drogowych w kontekście przytoczonych norm i przepisów prawnych, zbiór informacji, porad, przypadków zaistniałych sytuacji, wyroków, opinii prawnych, ciekawych zdarzeń, odwołań sądowych oraz zmiany w przepisach ruchu drogowego na 2011 rok, stawki mandatów, punktów karnych, dozwolone prędkości, znaki drogowe, jak udzielić pierwszej pomocy na drodze, nowe kategorie praw jazdy, nowe formy nauki jazdy, jak jeździć za granicą, co wolno a czego nie, nowe metody kontroli, jednym słowem:


JAK UNIKNĄĆ MANDATU  i JAK OBRONIĆ SIĘ  PRZED NIEUPRAWNIONĄ KONTROLĄ, czyli CO KAŻDY KIEROWCA WIEDZIEĆ POWINIEN.


Do ABC Kierowcy są załączone wyciągi i cytaty ustaw oraz rozporządzeń związanych z ruchem drogowym oraz uprawnieniami policji, straży gminnej, przyrządami pomiarowymi, Kodeksem Karnym oraz Kodeksem ds. Wykroczeń  oraz zestaw znaków drogowych, posiada on 155 stron.


TO jest PIERWSZE kompletne i najnowsze opracowanie o  aktualnych zmianach w przepisach ruchu drogowego na 2011 rok oraz wysokości mandatów (taryfikatora 2011), które częściowo weszły w tym roku w życie, a kolejne z nich wejdą w tym miesiącu (lipiec 2011).   


Jest to z pewnością poradnik bardzo interesujący dla każdego kierowcy. Każdy kierujący chciałby na pewno się dowiedzieć jak uniknąć mandatu i nieuprawnionej kontroli na drodze oraz jak się odwołać od nieuzasadnionej kary aby nie stracić punktów karnych i prawa jazdy. A przy okazji posiada informacje o numerach ważnych telefonów, znakach drogowych, pierwszej pomocy na drodze, stawkach mandatów i punktów karnych za przewinienia oraz aktualnych przepisach i prawach kierowcy. A zapłaci za niego mniej niż wynosi najniższy mandat  (50 zł).


Zaletą ABC Kierowcy jest:


1. ATRAKCYJNOŚĆ TEMATU DLA WSZYSTKICH KIEROWCÓW, użytkowników  dróg i pojazdów: któż nie chciałby dowiedzieć się jak nie zapłacić mandatu, jak uniknąć punktów karnych i ewentualnie jak obronić się przed niesłuszną karą?  SETKI TYSIĘCY KIEROWCÓW! (zawodowych i prywatnych).


2. Z tym poradnikiem każdy kierowca poczuje się pewniej na drodze. Już posiada dostęp do ważnych dla niego informacji (przepisy w Polsce i w innych krajach Europy).


3. Prosty i przejrzysty sposób z uwypukleniem najważniejszych informacji - na skróty, duża czcionka, WAŻNE INFORMACJE w ramkach na czerwono!


4. W jednym miejscu: przepisy prawa: opis wydarzenia i powołanie się na właściwy przepis, WAŻNE DLA KAŻDEGO : Najnowsze zmiany w przepisach, "pod ręką" zasady pierwszej pomocy przedmedycznej (nie tylko dla kierowców), które mogą przydać się każdemu (czy każdy z nas wiedziałby jak zachować się w sytuacji kryzysowej, gdy ktoś potrzebuje pomocy?).


Prawie wszystko o tym CO NAM WOLNO na drodze a  CZEGO NIE WOLNO. Wszystkie znaki drogowe (z komentarzem). Ważne numery telefonów.


5. Porady dla kandydatów na kierowców:  gdzie najłatwiej zdać egzamin?!


6. Okazuje się, że nawet służby kontrolujące nie zawsze karzą nas zgodnie z prawem ,licząc na niewiedzę kierowcy (teraz możemy się bronić z poradnikiem w ręku! Pamiętajmy, że nieznajomość przepisów nie zwalnia od odpowiedzialności).


7. Poza zwięzłymi informacjami w skrócie, które kierowca może wykorzystać błyskawicznie, do dyspozycji kierowcy dajemy zestaw wszystkich ustaw i rozporządzeń na które można się powołać walcząc o własne prawa. Nie trzeba siedzieć już wiele godzin przed komputerem i szukać informacji, nie trzeba udawać się po pomoc do prawnika, niepotrzebne są żadne kodeksy, ponieważ w poradniku podane są wszystkie najważniejsze paragrafy na które można się powołać.


8. Na stronie www.977.pl niebawem będzie dostępna skrzynka kontaktowa e-mail przez którą można zadać szczegółowe pytania na temat problemów (z prośbą o poradę) oraz forum, na którym użytkownicy będą mogli podyskutować na tematy poruszone w naszym e-booku.


Mamy nadzieję, że dzięki nam, kierowco, użytkowniku pojazdu:


1. Nie zapłacisz mandatu !

2. Unikniesz punktów karnych !

3. Zachowasz nienaruszony portfel !

4. Poznasz swoje prawa aby nawet samodzielnie umieć obronić się w sądzie.

5. Poczujesz się pewnie w sytuacji konfliktowej na drodze.

6. Będziesz umiał udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia.

7. Poznasz nowe przepisy, czyli jak zachować się na drodze w 2011 roku, co jest dozwolone a czego już nie można robić aby nie narazić się na karę.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 23 lipca 2019
  • ISBN: 978-83-62480-71-5
  • Całkowity rozmiar: 0 MB
  • Całkowity liczba stron: 0
  • Rozmiar stron: x мм
  • Wydawca: Wydawnictwo e-bookowo
Błażej Zasadny "ABC Kierowcy. Pomoc kierowcy 977.pl" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę