Porwana

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Porwana
Porwana
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 37,11  29,69 
Audio
Porwana
Audiobook
Czyta Magdalena Materek
20,24 
Szczegóły
Opis książki

Napisany po mistrzowsku thriller! Autorka tak doskonale zbudowała postacie i tak dobrze przedstawiła ich psychikę, że czujemy, jakbyśmy byli w ich głowach, bali się tego, co one, i cieszyli ich sukcesami. Niezwykle inteligentna fabuła utrzymuje w napięciu do końca. Liczne zwroty akcji sprawiają, że nie zaśniesz, dopóki nie przeczytasz tej książki do ostatniej strony! Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (o książce Porwana) Na północy stanu Nowy Jork ktoś morduje kobiety i wiesza ich ciała owinięte łańcuchami. Ze względu na nietypowy charakter zabójstw i całkowity brak śladów, wezwane do zdarzenia FBI zleca śledztwo jedynej osobie, na którą może liczyć: Riley Page. Riley, wciąż próbująca otrząsnąć się po ostatniej sprawie, niechętnie podejmuje się kolejnego wyzwania. Nie potrafi uwierzyć, że jej dawny prześladowca, również seryjny morderca, nie żyje. Wie jednak, że jej umiejętność identyfikowania się z psychopatycznym umysłem zabójcy oraz jej obsesyjna natura są niezbędne do rozwikłania zagadki. Nie jest w stanie odmówić, nawet jeśli oznacza to dla niej przekraczanie granic. W trakcie poszukiwań wnika głęboko w umysł mordercy, odwiedza sierocińce, szpitale psychiatryczne i więzienia, próbując pojąć przyczyny jego działań. Równocześnie ze zrozumieniem, że ma do czynienia z prawdziwym psychopatą, Riley zdaje sobie sprawę, że wkrótce uderzy on ponownie. Jednak gdy jej praca zawisa na włosku, jej własna rodzina staje się celem, a krucha psychika zaczyna się łamać, zadanie może ją przerosnąć. Na działanie może być już za późno…PORWANA to mroczny thriller psychologiczny z trzymającym w napięciu suspensem. Drugi tom nowego porywającego cyklu z ulubioną bohaterką, który sprawi, że zarwiesz noc. Tom trzeci dostępny już wkrótce!

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
16+
Data dodania do LitRes:
10 października 2019
Rozmiar:
220 str. 1 ilustracja
ISBN:
9781640294844
Prawa autorskie:
Lukeman Literary Management Ltd
Spis treści
Czy książka narusza prawo?
Złóż skargę dotyczącą książki
Blake Pierce "Porwana" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Porwana
Audiobook
Czyta Magdalena Materek
20,24 
Książka należy do serii
«Seria Kryminałów o Riley Paige»
Porwana
Zaginiona
Ścigana
-5%
Cytaty 1

Dziękuję za uszanowanie ciężkiej pracy tego autora. Ten utwór jest fikcją literacką. Imiona, postacie, firmy, organizacje, miejsca i wydarzenia są wytworem wyobraźni autora lub są używane w fikcyjnej formie. Wszelkie podobieństwo do rzeczywistych osób, żywych lub martwych, jest całkowicie przypadkowe. Prawa autorskie do zdjęcia na okładce należą do GongTo. Zdjęcie zostało użyte na licencji Shutterstock.com. KSIĄŻKI AUTORSTWA BLAKE PIERCE SERIA KRYMINAŁÓW O RILEY PAGE ZAGINIONA

+5jbadocha

Отзывы 3

Сначала популярные
Dominika Warga

Po przeczytaniu pierwszej części miałam ogromną nadzieję, że się nie zawiodę… i na szczęście nie zawiodłam się. Agentka Paige zostaje wezwana do zbadania śmierci kilku kobiet w Nowym Jorku. Agentka będzie musiała wykorzystać swoją umiejętność wkroczenia do umysłu zabójcy, aby go odnaleźć. Tymczasem Paige jest przekonana, że seryjny zabójca, który porwał ją jakiś czas temu, nie jest martwy i nadal grozi jej niebezpieczeństwo. To mroczny thriller psychologiczny ze świetnie zbudowanym napięciem, genialnymi postaciami i zabójcami, który sprawi, że przed pójściem spać dwukrotnie sprawdzisz, czy zamknąłeś drzwi.. Polecam!

strojnowska.ewa

świetna książka trzymająca do końca w napięciu. z chęcią przeczytam kolejne części. polecam wszystkim, którzy lubią kryminały psychologiczne.

tomasz.cegielski

Powieść typu thriller, niezła, typowa rozrywkowa i relaksacyjna. Do czytania jako przerywnik przy poważniejszych pozycjach. Dla miłośników gatunku godna polecenia. Ocena tak na 4 i pół gwiazdki.

Оставьте отзыв