3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

W drogę!

Tekst
Autor:
Z serii: Mała czarna
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Kierunek? Miłość! Najnowsza powieść autorki bestsellerowych Współlokatorów.


Mały samochód pełen dużych dylematów. Przygotuj się na jazdę bez trzymanki!


To miała być miła podróż do Szkocji na ślub przyjaciółki. Trochę długa, bo licząca 600 kilometrów, ale Addie i Deb dobrze się do niej przygotowały, miały zapas przekąsek i specjalnie na tę okazję przygotowaną playlistę. Kiedy jednak dzień wyjazdu zaczął się od stłuczki z samochodem, który prowadził Dylan, były partner Addie, stało się jasne, że ta podróż nie będzie należała do udanych. Zwłaszcza że w dalszą drogę na ślub muszą ruszyć wspólnie.


Co może być gorszego od utknięcia na wiele godzin w wypchanym po brzegi mini cooperze ze spragnioną przygód siostrą, wciąż przystojnym, ale znienawidzonym ex, jego denerwującym kumplem i trochę dziwnym gościem z Facebooka zabranym na doczepkę?


W małym samochodzie pełnym bagaży i tajemnic oprócz wielu kilometrów pasażerom przyjdzie również pokonać skrywane urazy, frustrację, gniew, a przede wszystkim skonfrontować się z przeszłością.


Ale być może również zdecydować o przyszłości…


No to… w drogę!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 29 września 2021
  • ISBN: 978-83-8215-743-7
  • Redaktor: Maria Olejniczak-Skarsgard
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
"W drogę!" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę