Party na jachcie

Tekst
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Bella Frances za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Choć urodzona w arystokratycznej rodzinie, Lucinda Bond nie lubi eleganckich strojów i życia na świeczniku. Prawdziwym koszmarem są dla niej publiczne wystąpienia. Gdy pewnego wieczoru przychodzi jej poprowadzić aukcję charytatywną podczas przyjęcia na jachcie, jest przerażona. Pomoc przychodzi z najmniej spodziewanej strony. W zadaniu wyręcza ją znany argentyński sportowiec Dante Hermida, z którym kilka godzin wcześniej zdążyła się pokłócić na śmierć i życie…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
Bella Frances "Party na jachcie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Franciszka Stasko
12 maja 2020

Lucinda Bond to nietypowa arystokratka. Nie cierpi wystąpień publicznych, a wszelkie strojenie się to dla niej koszmar. Dlatego gdy zostaje postawiona w obliczu prowadzenia charytatywnego spotkania na jachcie jest przerażona i pełna wątpliwości. Jednak ostatecznie zostanie uratowana przez najmniej spodziewaną ku temu osobę. Całkiem ciekawa historia i przedstawienie tego jak radykalnie może zmienić się nasze podejście do kogoś, oraz jak nieprzewidywalne bywa życie. Bardzo dobrze bawiłam się czytając «Party na jachcie», szkoda, że lekturka to niecałe 160 stron. Bardzo polecam, książka super na relaks.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę