Obiecaj, że wrócisz

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Obiecaj, że wrócisz
Tekst
Obiecaj, że wrócisz
E-book
33  23,43 
Szczegóły
Opis książki

Bruno nie ma łatwego dzieciństwa. Kiedy jego ojciec ginie - głupią i przypadkową śmiercią, chłopak musi szybko wydorośleć.


Gangsterzy są nieuchwytni, a policja zbyt szybko umarza śledztwo. Syn ofiary poprzysięga zemstę, pragnie odwetu nie tylko na gangsterach - sprawcach rodzinnej tragedii, lecz także na służbach. Bruno pracuje dla wielu bossów, powoli zapisuje na swoim koncie kolejne głowy, swojej zemście podporządkuje całe życie. Nie ma w nim miejsca na rodzinę, dobrą pracę, a na pewno nie na miłość. Ta pojawia się znienacka, kiedy los stawia na drodze Brunona młodą Rosjankę. Wiera niczego się nie boi, bo też niczego nie ma do stracenia. Chociaż dopiero startuje w dorosłe życie, ona również zdążyła poznać jego gorzki smak. Nie zdaje sobie sprawy, że grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo: dziewczyna stanowi walutę w zatargu między gangsterami zza Buga, a Bruno jest pośrednikiem.


Jak skończy się ten deal? Czy miłość pokona zło? Przekonacie się sami, czytając trzecią - ostatnią - część bestsellerowej serii Zapomnij, że istniałem

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 30 stycznia 2021
  • Czas trwania: 11 godz. 19 min 46 sek.
  • ISBN: 978-83-7686-960-5
  • Lektor: Klaudia Bełcik
  • Wydawca: Jaguar
  • Spis treści
Beata Majewska "Obiecaj, że wrócisz" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Obiecaj, że wrócisz
E-book
33  23,43 
Paulina Piaskowska
15 marca

Bezapelacyjnie najlepsza część serii! Choć główne skrzypce grają w niej Wiera i Bruno to pojawiają się także bohaterowie z poprzednich części, których losy zazębiają się w harmonijną całość. Książka ukazuje brutalny i bezkompromisowy świat mafii. Obfituje w rozterki, rodzące się uczucia i walkę z głęboko zakorzenionym poczuciem krzywdy i niesprawiedliwości. Zwroty akcji dostarczają całej gamy emocji, trzymają w napięciu i zaskakują. Miłośniczki erotycznych scen również znajdą coś dla siebie. Z całego serducha polecam wam tę książkę, jak i całą serię! :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę