3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Sprawdziany. Matematyka. Klasa I

PDF
Autorzy:,
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Sprawdziany, opracowane przez nauczycielki z wieloletnim doświadczeniem, przeznaczone są dla uczniów klasy I szkoły podstawowej do samodzielnej pracy. Obejmują najważniejsze treści programowe edukacji matematycznej. Zadania w sprawdzianach zostały opracowane tak, aby dzieci, mimo kontroli, dobrze się bawiły i nie nużyły się. Sprawdziany te umożliwią ocenę wiedzy i umiejętności ucznia, utrwalą i uporządkują wprowadzone wiadomości, wspomogą umiejętność logicznego myślenia, wnioskowania i kojarzenia faktów, rozwiną pamięć i poprawią koncentrację, korzystnie wpłyną na kreatywność ucznia, poprawią sprawność manualną i spostrzegawczość. Sprawdziany zostały opracowane zgodnie z zasadą stopniowania trudności, dlatego należy je wykonywać według zaproponowanej kolejności. Mogą być wykonywane w czasie lekcji lub jako utrwalające zadania domowe. Czas wykonywania sprawdzianów należy dostosować do możliwości dzieci oraz etapu edukacyjnego. Można je wykorzystać, pracując na różnych podręcznikach. Wielokrotne powtarzanie zdobytych wiadomości i umiejętności zapewni dziecku doskonałe wyniki. Sukces w szkole pozytywnie wpłynie na dalszy rozwój.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 lipca 2019
  • ISBN: 978-83-7774-499-4
  • Całkowity rozmiar: 22 MB
  • Całkowity liczba stron: 68
  • Rozmiar stron: x мм
  • Wydawca: Literat
Beata Guzowska "Sprawdziany. Matematyka. Klasa I" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Zuzanna Piekarska
23 czerwca 2021

Super, polecam, treść ciekawa. Dziecko zadowolone. Chętnie zasiada do rozwiązywania zadań. Super powtórka. Dobrze zainwestowane (nieduże:) pieniądze :))) odpowiednie do wieku extra zabawa i nauka. Tematy zgodne z normą programową.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę