Hashimoto. Twoje cztery pory rokuAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Hashimoto. Twoje cztery pory roku
Tekst
Hashimoto. Twoje cztery pory roku
E-book
33,90 
Szczegóły
Opis książki

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

Dziś pragnę Cię zaprosić w podróż przez cztery pory roku. Być może zainspiruje Cię ona do zrobienia czegoś dobrego dla siebie, a Twoje życie stanie się lepsze.

Obserwuj naturę i działaj zgodnie z jej rytmem. Zmiany wprowadzaj krok po kroku, dostosowując się do otoczenia. Matka natura wskaże Ci i nauczy Cię cyklicznych przeobrażeń, tak jak modyfikuje każdą z czterech pór roku: wiosnę, lato, jesień i zimę. W trakcie każdej z nich Twój organizm działa inaczej, inne są Twoje nastroje, potrzeby, odczucia i energia.

Jeśli jesteś gotowa na zmiany, podejmij wyzwanie, które pozwoli Ci ułożyć krok po kroku Twoją własną trasę do uzdrowienia. Przygotowałam dla Ciebie drogowskazy, które podpowiedzą Ci, w którą stronę podążać, by poprawić zdrowie i samopoczucie. Dzięki temu będziesz żyć pełnią radości, miłości i spokoju.

Beata Abramczyk stała się niekwestionowanym ekspertem w dziedzinie Hashimoto. Poprzez uzdrowienie siebie zdobyła ogromne doświadczenie, które wspaniale rozwija do dzisiejszego dnia. Dzieli się nim na wiele różnych sposobów: poprzez swój blog, warsztaty dla kobiet oraz niezwykle wartościowe książki. Teraz zaprasza nas do wspólnej podróży poprzez cztery pory roku do dobrego, zdrowego, pięknego, świadomego i spełnionego życia. Polecam Wam tę książkę jako niezbędne wsparcie eksperta oraz dłoń wyciągniętą przez serdeczną przyjaciółkę.... Z miłością, Agnieszka Maciąg

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 23 września 2020
  • ISBN: 9788381774871
  • Lektor: Olga Paszkowska
  • Wydawca: Wydawnictwo Edipresse
  • Spis treści
Beata Abramczyk "Hashimoto. Twoje cztery pory roku" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Hashimoto. Twoje cztery pory roku
E-book
33,90 
Helena Kotowicz
29 listopada 2020

Nie od dziś wiadomo, że życie zgodnie z rytmem natury to najlepsza i najzdrowsza dla człowieka możliwa opcja. Beata Abramczyk udowadnia dodatkowo, że może ona być również swoistym drogowskazem dla osób borykających się z trudnościami przy chorobie Hashimoto. Schorzeniu, które bardziej niż inne uzależnione jest od czynników zewnętrznych. Nie jestem pewna, czy metody opisywane przez autorkę mogą uleczyć Hashimoto, jednak nie namawia ona do niczego innego jak do zdrowego stylu życia. Dlatego ryzyko jest warte próby:) Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę