3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Hashimoto

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Hashimoto
E-book
27,90 
Szczegóły
Opis książki

Jak uzdrowić duszę i ciało.

Beata Abramczyk opisała swoją intuicyjną drogę do uzdrowienia własnego życia. Przez wiele lat bezskutecznie walczyła z podstępną chorobą wyniszczającą jej organizm.

Doświadczyła na sobie, że Hashimoto jest symptomem choroby organizmu, na który należy spojrzeć całościowo. Autorka wyjaśnia szczegółowo, ale w przystępny sposób, zasady działania skomplikowanej machiny, jaką jest nasze ciało – wzajemny wpływ na siebie narządów, hormonów czy związków chemicznych. Pokazuje, jak zmienić dietę na zdrową, aby flora bakteryjna jelit była właściwa, jakich składników pokarmowych unikać, a jakie spożywać.

Autorka przystępnie wyjaśnia mechanizmy działania choroby, podpowiada jakie warto wykonać badania, aby ją dobrze zdiagnozować, na co zwrócić uwagę, aby pomóc organizmowi w walce. Jak się odżywiać, jak zadbać o siebie i swoje otoczenie. Jest to kompendium wiedzy dla tych, którzy szukają drogi do zwalczenia tej podstępnej choroby. W książce znajdują się także przepisy na zdrowe posiłki, które dodadzą energii i są wolne od szkodliwych składników. Kolorowe sałatki, aromatyczne zupy, bezglutenowe chleby.

Lektura daje nadzieję na odzyskanie zdrowia.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 27 sierpnia 2020
  • ISBN: 9788383100166
  • Lektor: Monika Boniecka
  • Wydawca: Purple Book
  • Spis treści
Beata Abramczyk "Hashimoto" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Hashimoto
E-book
27,90 
Iwona Swiecicka
29 listopada 2020

Świetna książka. Przeczytałam ją w kilka dni. Dziękuję autorce za to, że przekazała swoją wiedzę opartą na osobistym doświadczeniu innym osobom. Każdy, kogo dotyczy temat hashimoto znajdzie tutaj bardzo praktyczne i przydatne wskazówki. Książka jest ogromną inspiracją do podjęcia dalszych działań w uzdrowieniu siebie. Bardzo polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę