Sekrety największych mistrzów iluzji

PDF
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Sekrety największych mistrzów iluzji
Sekrety największych mistrzów iluzji
E-book
35 
Szczegóły
Opis książki

Chcesz poznać najbardziej skrywane sekrety iluzji?

Chcesz poznać fascynujące ciekawostki z życia wielkich mistrzów?

Chcesz nauczyć się wielu efektów iluzjonistycznych?

Ta książka jest właśnie dla Ciebie!

Książka ujawnia sekrety zawodowe oraz sekrety z życia prywatnego największych mistrzów iluzji. Ich dokonania są ilustrowane zdjęciami oryginalnych wiekowych eksponatów z kolekcji autora, które bezpośrednio nawiązują do opisywanych wydarzeń. Zadziwiające historie mistrzów dodatkowo zostały przedstawione tak, aby czytelnik otrzymał odpowiedź na następujące pytania:

– Jaki jest najstarszy opisany efekt iluzjonistyczny?

– Dlaczego iluzjonista kojarzy się z klasycznym frakiem?

– Dlaczego wyjmuje się królika z kapelusza?

– Czy podczas pokazów ktoś zginął?

– Jak wykorzystywano iluzje w celach militarnych?

– Jaki wpływ mieli iluzjoniści na kulturę i naukę?

W książce znajduje się również rozdział, w którym autor krok po kroku wyjaśnia szereg efektów iluzjonistycznych do samodzielnego wykonania. Fachowe porady i uwagi w nim zawarte stanowią nieocenioną pomoc w tworzeniu profesjonalnych występów dla wszystkich zainteresowanych praktykowaniem sztuki iluzji.

Uwolnienie z więzów

Chiński parawanik

Znikające radio

Zakończenie

Bibliografia

Bartłomiej Cichała

Iluzjonista i performer występujący na scenach oraz estradach na terenie całego kraju, jak również za granicą. Wieloletni kolekcjoner oryginalnych wiekowych przedmiotów związanych z tematyką iluzji oraz jej najwybitniejszymi przedstawicielami. Współtwórca pierwszego w historii Polski „Muzeum Sztuki Iluzji”, którego częścią stała się jego bogata kolekcja eksponatów. Pomysłodawca cieszącego się wielkim powodzeniem pierwszego w Polsce spektaklu opowiadającego o historii iluzji i jej najbardziej znanych przedstawicielach z minionych epok. Autor wielu wystaw, wykładów i warsztatów poświęconych ciekawostkom związanym z jego kolekcją, historią i technikami wykorzystywanymi przez najwybitniejszych mistrzów. Jego kolejnym osiągnięciem jest właśnie niniejsza książka, która nie mogłaby powstać bez jego wiedzy historycznej, pasji kolekcjonerskiej oraz zamiłowania do sztuki iluzji.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 21 października 2021
  • Rozmiar: 0 str.
  • ISBN: 9788378596233
  • Całkowity rozmiar: 0 MB
  • Całkowity liczba stron: 0
  • Rozmiar stron: x мм
  • Wydawca: Ebookowo
Bartłomiej Cichała "Sekrety największych mistrzów iluzji" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę