3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Kapitan Kiwi. Pogromca Straszków

Audio
Autor:
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Kapitan Kiwi zna doskonale wszystkie rodzaje lęku – i to z własnego doświadczenia! Dlatego pewnego dnia postanawia zostać nieustraszonym pogromcą strachów. Tylko on potrafi poskromić przerażający odpływ wanny, obłaskawić ruchome schody i przeprowadzić małe kaczuszki przez ruchliwą ulicę. Gdy lęki nie pozwalają ci spokojnie zasnąć - wezwij Kapitana Kiwi, a on z pewnością potrzyma cię za rękę!


O serii:

Poznaj superbohatera Kiwiego! Ten mały ptaszek o wielkim sercu pomoże wszystkim dzieciom uporać się z przeróżnymi lękami. Kiwi znajdzie sposób na strach przed ciemnością, burzą, myciem głowy czy wymyślonymi stworkami. Zabawny rymowany tekst autorstwa Barbary Supeł (seria Jadzia Pętelka) oraz piękne ilustracje Agaty Dobkowskiej (seria Dobre Miastko) sprawią, że dziecięce lęki odejdą w niepamięć. Książka jest idealnym pretekstem do rozmowy z dzieckiem o strachu.


Kiwi zaprasza również wszystkie dzieci na przyjęcie u Flaminga! W części Inspektor Kiwi na tropie dobrych manier, dzieci dowiedzą się, jak zachowywać się przy stole, jak być punktualnym i dlaczego warto mówić „dziękuję”.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 08 grudnia 2021
  • ISBN: 9788382404517
  • Lektor: Jarosław Boberek
  • Wydawca: Zielona Sowa
"Kapitan Kiwi. Pogromca Straszków" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę