Jak to się skończyAudio

0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Jak to się skończy
Jak to się skończy. Saga część VI
Jak to się skończy. Saga część VI
E-book
29,90 
Szczegóły
Opis książki

Napisana ujmującym, ciepłym językiem saga rodzinna, opowiadająca historię matki i córki wobec burzliwych dziejów Polski XX wieku. Wbrew pułapkom losu tworzą kochającą rodzinę, patrzą na świat z radością życia. Od pierwszych stron książki wciągają nas w swój świat.


Cz. IV Jak to się skończy


Kasia oddaje się wychowywaniu córeczki, ale tęskni za sceną. Cyklicznie trafia do Paryża, poznaje świat rosyjskich kabaretów, jednak szara polska rzeczywistość stawia ją przed kolejnymi wyzwaniami. Lata 70., stan wojenny, trudne lata 80., a potem wielkie nadzieje związane z czerwcem 1989 r. i powracające pytanie: jak to się skończy?


Jest to wspaniale napisany utwór. Wprost gotowy scenariusz filmowy, pełen cudownych charakterów i sytuacji chwytających za gardło. Rewelacja!!! Aromat książki, jej niezwykła pasja, koloryt, emocje, wiarygodność są mi bliskie i wywołują olbrzymie doznania.


Jerzy Antczak


Ważne są książki takie jak ta, bardzo ważne dla naszej polskiej psychiki. Przyznam się, że czytałem tę kipiącą energią życia i świetnie napisaną książkę też jako odtrutkę na typowe dla polskiego obywatela poczucie przysmucenia, niedostrzegania, jak wiele na lepsze się zmieniło.


Ernest Bryll

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2019
  • ISBN: 978-83-7927-436-9
  • Lektor: Barbara Rybałtowska
  • Wydawca: Storybox
  • Spis treści
Barbara Rybałtowska "Jak to się skończy" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Jak to się skończy. Saga część VI
E-book
29,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę