Dwaj panowie w "Zodiaku"

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Dwaj panowie w "Zodiaku"
Dwaj panowie w "Zodiaku"
E-book
14,99 
Szczegóły
Opis książki

Powieść autorstwa Barbary Gordon, jednej z najbardziej poczytnych autorek w czasach PRL. Książka jest przykładem «kryminału milicyjnego» – gatunku literatury popularnej, który wykształcił się w tamtym okresie.

Publikacja będzie bez wątpienia interesująca dla miłośników nietuzinkowych kierunków literackich. Powieści milicyjne doskonale oddają nastroje czasów PRL, zwłaszcza, że opisywane w nich śledztwa prowadzą zwykle oficerowie milicji.

Zło jest złem niezależnie od czasów, w którym żyje.

Władysław Kotym z czeladnika szewskiego stał się wielkim dyrektorem. Życie na poziomie oznaczało spełnienie marzeń jego żony Zuzanny o luksusie. Nikt jednak nie wie skąd bierze się to całe bogactwo. Kiedy prawda wymyka się spod kontroli, Kotym postanawia zatrzeć niewygodne fakty. Nagle zaczynają znikać różni ludzie, współpracownicy dyrektora, a wśród nich także Zuzanna…

Język, postacie i poglądy zawarte w tej publikacji nie odzwierciedlają poglądów ani opinii wydawcy. Utwór ma charakter publikacji historycznej, ukazującej postawy i tendencje charakterystyczne dla czasów z których pochodzi.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • ISBN: 9788726443622
  • Lektor: Masza Bogucka
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Barbara Gordon "Dwaj panowie w "Zodiaku"" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Dwaj panowie w \"Zodiaku\"
E-book
14,99 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę