Zły książęTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Panna Tamara Selincourt jest dziewczyną o niebywałej urodzie, pisze książki, a jej życie nagle przerywa okrutna informacja o śmierci siostry i jej męża. Para zginęła na morzu, które było ich miłością, pozostawiając na świecie swoje dzieci. Jak się okaże, ich sytuacja finansowa była bardzo skomplikowana i wszystko, co zarobili wydali na łódź. Tamara pozostanie więc w bardzo trudnej sytuacji. Nie będzie w stanie utrzymać siebie i dzieci z tantiem, które dostaje za swoje powieści. Adwokat zajmujący się sprawami spadkowymi proponuje jej oddać dzieci do księcia, brata jej szwagra, który jest dobrze sytuowany. Tamara jest jednak przerażona takim pomysłem, wiedząc jak oziębłym i niechętnie nastawionym do jej siostry był książę. Nie pozwoli, aby dzieci zostały tam same. Postanawia udawać guwernantkę dzieci i zamieszkać razem z nimi u księcia. Jej początkowa niechęć i odraza do księcia jest tak wielka, że w jej ostatniej powieści jest on jej głównym negatywnym bohaterem. Czy książę naprawdę okaże się taki obojętny i wyrachowany? Czy Tamara zmieni o nim swoje zdanie?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 02 grudnia 2020
  • ISBN: 9788711770948
  • Tłumacz: Teresa Olczak
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Barbara Cartland "Zły książę" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland»
Pachnący kwiat - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
Zwycięstwo markiza - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
Z piekła do nieba - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
-5%
Amanda Wisniowska
11 stycznia

"Zły książę" to urzekająca opowieść o uczuciach i bólu po stracie bliskich. Tamara traci siostrę i szwagra w morskim wypadku. Para pozostawia po sobie dwójkę dzieci i skomplikowaną sytuację majątkową. Tamara postanawia zająć się dziećmi, jednak nie może sobie pozwolić aby wziąć je pod skrzydła samodzielnie. Pomocą okaże się pewien oziębły książę, który początkowo zdawał się bezlitosny… Książka wciągnęła mnie i dostarczyła przyjemnych zaskoczeń w kilku momentach. Lekkie pióro autorki kolejny raz sprawił, że się zrelaksowałam. Polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę