Rzeka miłości - Ponadczasowe historie miłosne Barbary CartlandTekst

Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Rzeka miłości - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
Rzeka miłości
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 24,98  19,98 
Rzeka miłości - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
Rzeka miłości
Audiobook
Czyta Kasia Kukula
14,99  11,09 
Szczegóły
Opis książki

Dla Dashera nic nie trwa wiecznie, a zwłaszcza kobiety. Pojawiały się w jego życiu w takiej liczbie, że nawet najwytrawniejsze plotkarki straciły rachubę. Niezwykłe w jego przygodach miłosnych jest to, że kobiety, z którymi się rozstawał, rzadko były rozżalone czy choćby tylko obrażone. Wyjątkowo przystojny książe Darleston wraz z przyjaciółmi wyrusza swoim jachtem do Egiptu. Towarzyszy mu niedawno poznana Lili – młoda, piękna, ale bardzo wyrafinowana wdowa, która snuje konkretne plany przyszłości związane z księciem. Jest on nią bardzo zainteresowany i oczarowany jej wdziękami, ale dzieje się to tylko do momentu poznania w Egipcie córki misjonarza. Nagle dowiadują się oni, że są wiecznie związani ze sobą i że byli kochankami w innym poprzednim życiu w Egipcie i wielu innych, a teraz los złączył ich razem po raz kolejny nad brzegiem Nilu, rzeki Wiecznej miłości.

"… Nauka miłości w ramionach księcia była boska i budziła taki zachwyt Irisy, że uznała iż działa na nich magiczny urok, w który zawsze wierzyli Egipcjanie…"

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • ISBN: 9788711728116
  • Tłumacz: Michał Przeczek
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Barbara Cartland "Rzeka miłości - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Rzeka miłości
Audiobook
Czyta Kasia Kukula
14,99  11,09 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę