Lord i aktoreczkaTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Donela jest piękna, młodą dziewczyną, która po śmierci ojca wraz z matką mieszka z nowym ojczymem sir Marcusem. Ten nie darzy sympatią dziewczyny, gdyż jest zazdrosny o jej bardzo dobry kontakt z matką. Dlatego co roku wysyła ją do szkoły we Florencji, a jego celem jest aby jak najszybciej wydać młodą Donelę za mąż i się jej pozbyć ze swojej posiadłości. Bardzo szybko znajduje dla niej kandydata na męża. Jest nim jego, dużo starszy od młodej dziewczyny, lord Waltingham. Donela nie ma zamiaru wychodzić za niego za mąż, gdyż jest od niej o wiele starszy,a ona nie darzy go żadnym uczuciem. Postanawia uciec w samotności. Dociera do Londynu, gdzie na jej drodze stanie Basil Banks, właściciel objazdowego teatru z trzema pięknościami, które śpiewają i tańczą dla świata arystokracji. Ponieważ Donela umie pięknie śpiewać i grać zgadza się na pracę w teatrze. Jej pierwszym miejscem występu okaże się posiadłość lorda Huntingforda. Czy występ będzie udany? Czy lord doceni talent młodej Doneli? Czy ta odnajdzie szczęście w swojej nowej roli?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 06 listopada 2020
  • ISBN: 9788711770573
  • Tłumacz: Izabela Matuszewska
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Barbara Cartland "Lord i aktoreczka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland»
Pachnący kwiat - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
Zwycięstwo markiza - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
Z piekła do nieba - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
-5%
Genowefa Rosiek
19 stycznia

Ciekawa historia i powrót do Anglii za czasów hrabi i lordów. Oczywiście, jak na Barbarę Cartland przystało, jest i skomplikowany wątek miłosny. Charyzmatyczna główna bohaterka, która da się lubić i nieprzewidywalna fabuła. Przeczytałam w jeden wieczór, aż szkoda, że taka króciutka. Polecam gorąco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę