Diamentowa gwiazdaTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Lina Cressingotn jest córką hrabiego, który popada łatwo w nałogi, pije oraz jest oddany hazardowi. W swoich licznych grach przy karcianym stole towarzyszy mu jego przyjaciel, podstarzały sir Hector. Wplątuje hrabiego w liczne tarapaty finansowe, a za ich zadośćuczynienie chce poślubić piękną córkę hrabiego Linę. Ojciec długo broni się przed tym pomysłem, ale popadając w coraz większe tarapaty finansowe, ostatecznie godzi się na oddanie ręki córki w zamian za oczyszczenie się z długów. Lina jest przerażona tym pomysłem i postanawia uciec, aby uniknąć smutnego losu u boku Hectora. Udaje się do Francji,a by tam podjąć pracę guwernantki. Niestety nie ma dla niej żadnej posady, ale zaproponowano jej pracę pokojówki u lady Kitty. Ta właśnie została oszukana przez księcia Fabiana i gdy widzi nowo przybyłą pokojówkę postanawia wykorzystać ja do swojego planu na księciu. Czy plan się powiedzie? Czy zemsta odniesie oczekiwany skutek? Czy wyjdzie na jaw, kim tak naprawdę jest Lina? Czy książę Fabian ulegnie urokowi „udawanej"damy?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 02 grudnia 2020
  • ISBN: 9788711771594
  • Tłumacz: Maria Nowakowska
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Barbara Cartland "Diamentowa gwiazda" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland»
Zwycięstwo markiza - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
Z piekła do nieba - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
Taniec na krańcach tęczy - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
-5%
63176750
11 stycznia

Ekscytująca podróż do carskiej Rosji. Intrygi, ekstrawagancja i emocje. Rewelacyjna pozycja, od której ciężko się oderwać. Polecam gorąco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę