Czar miłości

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Książę Dallwyn jest młodym i przystojnym mężczyzną, choć jego majątek nie jest w najlepszej kondycji, to i tak z dużą łatwością uwodzi zakochane w nim kobiety. Jedną z nich była hrabina Sedgewick, która jednak po przelotnym romansie porzuciła księcia. P dłuższym milczeniu zjawia się jednak u niego z propozycją nie do odrzucenia. Otóż jej mąż miał córkę z poprzedniego małżeństwa. Młoda, piękna Safina pozostawała w szkole we Florencji, ale właśnie ukończyła osiemnaście lat i czas najwyższy powrócić do ojca. Hrabina nie chce pod swoim dachem mieszkać z atrakcyjną, młodą dziewczyną,która stanowiłaby dla niej konkurencję. Jej propozycja dla księcia jest więc nie do odrzucenia. Chce, aby ten poślubił Safinę i w ten sposób pozbędzie się jej. Książę się nie godzi na taką propozycję, lecz wtedy hrabina wykorzystuje szantaż oraz przekupuje go majątkiem, w którego posiadanie wejdzie żeniąc się z Safiną. Czy książę zgodzi się na tę propozycję? Czy Safina jednak skradnie jego serce i nie będzie to tylko małżeństwo z wyrachowania?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 02 grudnia 2020
  • Rozmiar: 110 str.
  • ISBN: 9788711770955
  • Tłumacz: Tomasz Kłoda
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Barbara Cartland "Czar miłości" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland»
Z piekła do nieba
Taniec na krańcach tęczy - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
Pułapka miłości
-5%
Nikola Magda
11 stycznia

Kolejne, wciągające opowiadanie autorstwa Barbary Cartland, które zabrało mnie do kompletnie innego miejsca na dobrych parę godzi. Lubię książki tej autorki, bo zawsze pojawia się tam jakaś miłosna intryga. Tym razem również mnie nie zawiodła, opowieść jest ciekawa i pełna wrażeń. Nie mogłam doczekać się finału. Gorąco polecam tę autorkę na momenty, gdy chcemy czegoś lekkiego do czytania.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę