Córka bankrutaTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Rodzeństwo Blakeneyów pogrążone jest w sporych tarapatach finansowych. Zwłaszcza za sprawą hrabiego Blekeneya, który ratunku dla swojej dramatycznej sytuacji finansowej szuka w hazardzie, przegrywając coraz to większe sumy. Mieszkają w posiadłości, która znajduje się w opłakanym stanie. Siostra hrabiego Aleda mogłaby zawojować londyńskie salony, ale nie che tego i nie stać ich na to. Postanawia jednak pomóc bratu i namawia go do zorganizowania przyjęcia, na którym jasno wyklaruje swoją sytuację finansową i oznajmi, że wspólna prać oddadzą długi. W międzyczasie pojawia się też tajemniczy pan Winton. W trakcie przyjęcia składa niebywałą propozycję, która wiąże się jednak z poświeceniem ze strony pięknej Aledy, którą ten che poślubić. Aleda myśli, że chodzi mu tylko, o to aby za jej pomocą i swoim majątkiem mógł się dostać do wyższych sfer. Czy ma rację? Jakie plany ma plan tajemniczy gość? Jaka jest jego prawdziwa historia?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 02 grudnia 2020
  • ISBN: 9788711770726
  • Tłumacz: Anna Abramowska
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Barbara Cartland "Córka bankruta" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland»
Pachnący kwiat - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
Zwycięstwo markiza - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
Z piekła do nieba - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
-5%
Alina Hojnowska
11 stycznia

Bardzo lubię pióro Barbary Cartland. Jej książki niezmiennie od lat są moim sprawdzonym sposobem na relaks. I tym razem autorka mnie nie zawiodła. Historia przedstawiona w «Córce bankruta» jest ciekawa i równocześnie lekka. Intryguje do dalszego czytania ale nie wymaga maksymalnego skupienia od czytelnika. Dla mnie bomba, gorąco polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę