3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Rebel Fleet. Tom 2. Flota Oriona

Tekst
Autor:
Z serii: Rebel fleet #2
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Czy istnieje wróg bardziej przerażający niż bezduszna, obca maszyna?


Rok temu Imperium Kherów zmuszono do wycofania się, ale go nie pokonano. Tym razem Imperialni wracają z nową bronią. Gigantyczny okręt sterowany przez sztuczną inteligencję obraca w proch planetę za planetą. Ten niepowstrzymany wróg nie odczuwa strachu ani litości, a Rebelianci rozpoczynają desperacką walkę o to, by choć trochę go spowolnić.

Leo Blake wyrusza w kosmos na pokładzie pierwszego ziemskiego okrętu kosmicznego, by znaleźć sposób na zatrzymanie napastnika. Niestety, z jego winy Ziemia stała się dla Imperium ważnym celem. Nawet jeśli Blake zwycięży, być może to właśnie on doprowadzi do zagłady ojczystej planety.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 19 kwietnia 2019
  • Rozmiar: 350 str. 2 ilustracje
"Rebel Fleet. Tom 2. Flota Oriona" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Żeleński
19 listopada 2019

Fani cyklu nie zawiodą się – druga część jest równie wciągająca jak pierwsza, choć można zaryzykować stwierdzenie, że jest bardziej „dojrzała”. Dynamiczna akcja, widowiskowe walki i kosmiczny konflikt to prawdziwa gratka dla fanów gatunku. Po wchłoninęciu setek stron niczym gąbka czuję niedosyt i czekam na kolejną część!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę