3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Świat Śmierci

Tekst
Autor:
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Ziemię atakują nieznani obcy. Ich planeta w tajemniczy sposób uniknęła dotąd wykrycia i pełna jest najgroźniejszych kosmitów, jakich do tej pory spotkała ludzkość. James McGill odkrył właśnie Świat Śmierci.

W piątym tomie cyklu Legion Nieśmiertelnych tajemniczy wróg zadaje druzgocący cios naszej ojczystej planecie. Ogarnięty żądzą zemsty Legion Varus ściga napastników pośród gwiazd i odkrywa nowe zagrożenie dla naszej części Galaktyki. McGill dowiaduje się także, dlaczego Królestwo Głowonogów wciąż nie zaatakowało Ziemi i co dzieje się za kulisami w Światach Centralnych. I mimo trudnych okoliczności wciąż stara się zachowywać przyzwoicie i honorowo.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 czerwca 2021
  • Rozmiar: 380 str. 2 ilustracje
"Świat Śmierci" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Szczepan Myszka
02 września 2021

Niektórzy piszą, że to taka książka do pociągu, czytadło dla zabicia czasu. Ja przeczytałem poprzednie części z ogromnym zaciekawieniem i tą tak samo. Bardzo lubię literaturę si-fi, może dlatego mi się tak podoba :) Polecam wszystkim fanom gatunku!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę