3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Świat Pyłu

Tekst
Autor:
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Flota Bojowa Galaktycznych przybyła w 2052 roku. Aby uniknąć całkowitej zagłady z rąk przybyszów, Ziemia dołącza do rozległego Imperium obejmującego znaczną część Mlecznej Drogi. Naszym jedynym wartościowym towarem są owiane złą sławą legiony najemników – elitarnych żołnierzy, którzy za odpowiednią cenę mają służyć co bardziej majętnym obcym.


W roku 2122 Ziemia nieoczekiwanie nawiązuje kontakt z zaginioną ekspedycją międzygwiezdnych osadników. Kolonizacja stanowi naruszenie Prawa Galaktycznego, więc Legion Varus zostaje wysłany na miejsce w celu rozwiązania sprawy. Rząd Ziemi wręczył legionistom zapieczętowane rozkazy... Lecz dzieli ich od niej trzydzieści pięć lat świetlnych kosmicznej próżni. Dowódcy Legionu mają swoje własne, sekretne plany. Do tego wszystkiego jest z nimi James McGill, który nigdy nie był za dobry w słuchaniu przełożonych…


W drugim tomie cyklu Legion Nieśmiertelnych McGill zostaje awansowany na specjalistę i wysłany w nieznane, poza strefę wpływów Galaktycznych. Pozycja Ziemi wśród członków Imperium już nigdy nie będzie taka sama.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 grudnia 2020
  • Rozmiar: 430 str. 2 ilustracje
"Świat Pyłu" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Arnold Chomicki
27 stycznia 2021

Druga część serii Legion nieśmiertelnych to wspaniała kontynuacja i pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku space opera. Świetnie bawiłem się czytając, kartki same uciekały przed oczami. Śmiem nawet twierdzić, że ten tom podobał mi się bardziej niż część pierwsza. Fajnie było wrócić do przygód McGilla po przerwie. Polecam:)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę