Świat StaliTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Świat Stali
Świat stali
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 62,85  50,28 
Świat Stali
Audio
Świat stali
Audiobook
Czyta Roch Siemianowski
32,95 
Szczegóły
Opis książki

Minęło siedemdziesiąt lat, odkąd na Ziemię przybyła armada obcych. Ludzkość dostaje proste ultimatum: dołączyć do Imperium lub zniknąć z oblicza galaktyki. Członkostwo jednak kosztuje. By przetrwać, pozbawiona unikatowych surowców Ziemia musi handlować swoim najcenniejszym zasobem – krwią i życiem własnych mieszkańców. Odrodzone z zamierzchłej przeszłości ziemskie Legiony oddają się na usługi obcych ras, by zapewnić byt i przetrwanie ojczystej planety. Ceną jest ciężka, krwawa służba, która rzuca najemników daleko poza granice znanego kosmosu… i śmierci.

James McGill jest chłopakiem jakich wielu: pozbawionym perspektyw i pomysłu na życie mieszkańcem ziemskiej Hegemonii, spędzającym większość czasu w wirtualnej rzeczywistości. Nie mógł się spodziewać, że okrutne zrządzenie losu wkrótce pchnie go w szeregi owianego złą sławą legionu najemników. Pierwsza kampania prowadzi go na Cancri-9, Świat Stali, którego bogactwu dorównuje tylko okrucieństwo targających nim wojen. Kiedy rutynowa misja przybiera nieoczekiwany obrót, James odkrywa straszliwą prawdę – gra toczy się o stawkę większą, niż ktokolwiek śmiałby podejrzewać…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 17 marca 2020
  • Rozmiar: 420 str. 2 ilustracje
B.V. Larson "Świat Stali" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Świat stali
Audiobook
Czyta Roch Siemianowski
32,95 
Książka należy do serii
«Legion Nieśmiertelnych»
Świat Postępu
Świat Pyłu
Świat Śmierci
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę