3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Dylemat

Tekst
Autor:
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Видео
B.A. Paris "Dylemat" - audiobook. Czytają Małgorzata Lewińska oraz Maciej Popczyński
Opis książki

Jak daleko się posuniesz, by zapewnić osobie, którą kochasz, kilka dodatkowych godzin szczęścia?

<br/>Czterdzieste urodziny Livii zapowiadają się wyjątkowo hucznie, o wiele bardziej spektakularnie, niż mogłoby wyglądać jej wesele, którego zresztą nigdy nie miała…

<br/>Na przyjęciu zjawią się wszyscy, na których jej zależy, za wyjątkiem córki, Marnie, która studiuje zagranicą. I chociaż Livia kocha Marnie, skrycie cieszy się, że jej nie będzie. Gdy tylko przyjęcie się skończy, Livia zamierza wyjawić swojemu mężowi, Adamowi, sekret dotyczący Marnie. Na razie jednak chce cieszyć się szczęśliwymi chwilami z rodziną.

<br/>Adam chce, żeby przyjęcie Livii było idealne, dlatego w tajemnicy planuje sprowadzić Marnie do domu. To ma być jego wielka urodzinowa niespodzianka. I wtedy dowiaduje się o czymś strasznym… Musi powiedzieć Livii. Ale jak mógłby zepsuć jej ten dzień – jest taka szczęśliwa, a goście już zaczęli się schodzić…

<br/>Nowa, zaskakująca powieść autorki bestsellerów Za zamkniętymi drzwiami oraz Na skraju załamania

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 06 marca 2020
  • Rozmiar: 280 str. 2 ilustracje
  • ISBN: 978-83-8125-987-3
  • Redaktor: Magdalena Słysz
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
"Dylemat" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Żywia Markowska
18 grudnia 2020

Po niezwykle udanym debiucie, jakim w mojej ocenie był thriller psychologiczny «Za zamkniętymi drzwiami», sięgnęłam po kolejną książkę angielskiej pisarki. Ponownie historia przedstawiona w powieści mnie porwała bez reszty, bardzo chciałam wiedzieć jak się skończy ta pełna wzruszeń fabuła. Dużą rolę odegrał tu także styl pisarski Pani Paris, który jest niezwykle przyjemny, bardzo trafiający w me gusta, dzięki któremu przepływałam przez kolejne strony. Trzyma poziom i utrzymuje zainteresowanie. Gorąco polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę