Bractwo ZagrożonychTekst

0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

NAJWYŻSZY CZAS, BY ZWIERZĘTA WZIĘŁY SWÓJ LOS WE WŁASNE ŁAPY


Niewinne zwierzęta mają kłopot: temperatura rośnie, poziom wód się podnosi, ich pokarm znika. Ktoś musi wkroczyć i uratować te istoty walczące o przetrwanie. Ktoś musi zapobiec globalnej katastrofie. Tym kimś jest… Bractwo Zagrożonych. 


Jeden supersilny NIEDŹWIEDŹ POLARNY. 

Jeden ŁUSKOWIEC z talentem technicznym.

Jeden wyjątkowo sarkastyczny NARWAL.

I ORANGUTAN z wielkim marzeniem.


Ci niezwykli bohaterowie postanawiają ocalić zagrożone gatunki na Ziemi. Trzeba zjechać do jaskini, żeby ratować sytuację? Proszę bardzo. Zapętlić obraz wideo, by niezauważenie przemykać między budynkami? Już się robi. Przekręcić gałkę w drzwiach? Trochę trudne, gdy nie ma się kciuków, ale bez obaw. Bractwo Zagrożonych zrobi, co trzeba. Kiedy dwoje ich przyjaciół zostaje porwanych przez złoczyńcę w niecnych zamiarach, cała drużyna wpada w poważne tarapaty. Czy Zagrożeni ujdą cało? A może złoczyńcy uda się umieścić ludzi i zwierzęta na liście wymarłych gatunków? 


Odpowiedź znajdziesz na kartach tej emocjonującej książki napisanej przez Philippe’a Cousteau, światowej sławy ekologa, oraz Austina Aslana, autora książek z serii TURBO Racers.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 10 lutego 2021
Philippe Cousteau "Bractwo Zagrożonych" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę