Wyzwolony

Audio
„Nowe oblicze Greya” oczami Christiana
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

EL James powraca do zmysłowej serii Pięćdziesiąt twarzy Greya, historii miłosnej, która podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie.

Serdecznie zapraszamy na ślub dekady: Christian Grey uczyni Anastasię Steele swoją żoną. Tylko czy na pewno jest dobrym materiałem na męża? Ojciec Christiana ma co do tego wątpliwości, brat chce zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski, a narzeczona wciąż nie przyrzekła mu posłuszeństwa…

Małżeństwo niesie też ze sobą pewne wyzwania. Namiętność, która połączyła kochanków, płonie coraz mocniej – mocniej niż kiedykolwiek – a wyzywająca Ana wciąż budzi najmroczniejsze lęki Christiana, wystawiając na próbę jego potrzebę kontroli. A ponieważ dawne napięcia i urazy zagrażają im obojgu, jeden błąd może ich rozdzielić.

Czy Christian zdoła przezwyciężyć koszmary z dzieciństwa, zapomnieć o zgubnej młodości i się ocalić? A gdy już odkryje prawdę o swoim pochodzenia, czy uda mu się znaleźć przebaczenie i zaakceptować bezwarunkową miłość Any?

Czy Christian będzie wreszcie wyzwolony?

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
18+
Data dodania do LitRes:
05 lipca 2021
Data powstania:
2021
ISBN:
978-83-8230-209-7
Tłumacz:
Katarzyna Petecka-Jurek, Magda Kurylak, Paweł Cichawa
Lektor:
Mikołaj Krawczyk
Prawa autorskie:
Sonia Draga
Czy książka narusza prawo?
Złóż skargę dotyczącą książki
E. L. James "Wyzwolony" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Отзывы

Сначала популярные

Оставьте отзыв

Cytaty 1

Leżymy cudownie zmęczeni seksem. Nad nami kołyszą się lampiony z różowego papieru, polne kwiaty i lampki migoczące pod krokwiami dachu. Mój oddech powoli wraca do normy. Tulę do siebie Anastasię. Leży na mnie, z policzkiem przytulonym do mojej piersi i ręką na moim galopującym sercu. Ciemność zniknęła,

0ganetka.ify