Bracia Lwie SerceTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Niesamowite przygody Karola i Jonatana rozgrywają się w scenerii fantastycznej krainy Nangijali. Ale „Bracia Lwie Serce” to nie tylko opowieść o niezwykłych wypadkach, lecz także głęboko wzruszająca książka o męstwie, umiłowaniu wolności, poświęceniu, pokonywaniu własnych słabości i o wielkiej miłości braterskiej, zdolnej zwyciężyć nawet śmierć.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788310127051
  • Tłumacz: Teresa Chłapowska
  • Wydawca: Nasza Księgarnia
  • Spis treści
Astrid Lindgren "Bracia Lwie Serce" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Lektury i edukacja»
Małgosia contra Małgosia
Kamienie na szaniec
Awantura o Basię
-5%
Książka należy do serii
«Książki Astrid Lindgren»
Mio, mój Mio
Ronja, córka zbójnika
Pippi Pończoszanka
-5%
Lilia Baca
26 marca 2020

Wspaniała, poruszająca opowieść o braterstwie, lojalności i przyjaźni gotowej do największych poświęceń, ale także o doświadczeniu śmierci bliskiej osoby. Książka porusza ważne wartości, z którym warto oswajać dzieci od najmłodszych lat. Pomimo faktu, iż jest to fantasy dla młodszych czytelników, ja również nie raz wzruszyłam się czytając. Polecam z całego serca. Piękna i mądra powieść.

Agnieszka Laskowska
12 listopada 2020

Książka przepiękna, wzruszająca, czytałam mojemu 8 letniemu Synowi, i przyznał, że jeszcze nigdy nie przeżywał tak historii bohaterów jak z tej książki. Komentarz mojego Syna :Super, ale co z Hubertem?

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę