Baśń o dębowym sercu

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Baśń o dębowym sercu
Baśń o dębowym sercu
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 39,80  31,84 
Baśń o dębowym sercu
Audio
Baśń o dębowym sercu
Audiobook
Czyta Albert Osik
19,90 
Szczegóły
Opis książki

"Baśń o dębowym sercu" opowiada historię dzielnego i szlachetnego Antka, który postanawia przywrócić swojej rodzinnej miejscowości dawne, zielone oblicze. Na swej drodze napotyka wiele przygód i przeszkód.


Niestraszny mu jednak ani czarnoksiężnik, ani nawet smok! Dzięki pomocy przyjaciół i wierze we własne możliwości osiągnie swój cel - w wiosce znów zapanuje radość, harmonia i dostatek, na straży, których będzie stał szczęśliwy Dąb. Symbol przyjaźni łączącej człowieka z naturą.


Baśń uczy dzieci nie tylko odróżniać dobro od zła i szacunku do przyrody, ale także w przystępny sposób pokazuje istotę walki o wspólną, lepszą przyszłość i to, że nawet najmłodsi mają ogromny wpływ na jej kształt. Dziecięcą wyobraźnię pobudzi nie tylko historia odważnego Antka, pomogą w tym również przepiękne i bajeczne ilustracje przygotowane przez Pawła Kasperka, któremu autor baśni powierzył ich wykonanie.


Bajka uczy szacunku do przyrody i pokazuje, że na odwagę w życiu zdobyć się może każdy z nas – wystarczy wydobyć ją z głębi serca…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 6+
  • Data dodania do LitRes: 12 sierpnia 2019
Artur Jasiński "Baśń o dębowym sercu" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Baśń o dębowym sercu
Audiobook
Czyta Albert Osik
19,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę