Mały Książę

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Mały Książę
Mały książę
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 28,98  23,18 
Audio
Mały książę
Audiobook
Czyta Maciej Stuhr
19,99  14,59 
Szczegóły
Mały Książę
Audiobook
Czyta Bernard Lewandowski
Szczegóły
Opis książki

Wydany we wszystkich językach świata, pisany alfabetem łacińskim, arabskim, chińskim, bengalskim czy cyrylicą (lecz zawsze z pięknymi rysunkami Autora), Mały Książę jest od wielu pokoleń czytany, kochany i przekazywany milionom Czytelników, małych i dużych, dla których stał się przyjacielem, być może najbliższym.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 07 marca 2019
Antoine de Saint-Exupéry "Mały Książę" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Mały książę
Audiobook
Czyta Maciej Stuhr
19,99  14,59 
Mały Książę
Niedostępna w sklepie
Czyta Bernard Lewandowski
Maja Krolik
03 lutego 2020

Taka króciutka, a jednocześnie jedna z najpiękniejszych historii, jakie czytałam. Na wstępnie napiszę, że jest to klasyka i moim zdaniem każdy powinien ją przeczytać. Pierwszy raz czytałam «Małego Księcia» jeszcze w szkole, było to wtedy lektura obowiązkowa, nie wiem jak jest dzisiaj. W wieku kilkunastu lat ciężko jest zrozumieć mądrość, jaka z niej płynie w stu procentach. Każde podejście odkrywa przede mną coś nowego. Jest to piękna opowieść o miłości, przyjaźni, odpowiedzialności. Jest bardzo wzruszająca, sentymentalna, pełna życiowej mądrości, pięknych myśli, cytatów. Zdarza mi się rzewnie płakać czytając.. To jest niewiarygodne, jaki wpływ na człowieka może mieć ta mała książeczka, jak wiele emocji pobudzić. Jeśli nie czytałeś… nie zastanawiaj się. Arcydzieło literatury.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę