Anthony William

Anthony William

Anthony William – autor licznych bestsellerów wg «New York Timesa». Urodził się z wyjątkową umiejętnością rozmawiania z Duchem, który daje m... Szczegóły

O autorze

Anthony William – autor licznych bestsellerów wg «New York Timesa».

Urodził się z wyjątkową umiejętnością rozmawiania z Duchem, który daje mu niezwykle dokładne informacje zdrowotne, które często znacznie wyprzedzają teraźniejszość.

Od czwartego roku życia, kiedy zszokował rodzinę, ogłaszając, że jego wolna od objawów babcia ma raka płuc (co wkrótce potwierdziły badania medyczne), Anthony wykorzystuje swój dar, by „czytać” ludzkie choroby i mówić im, jak odzyskać zdrowie.

Jego niespotykana dokładność i wskaźnik skuteczności jako medycznego medium przyniosły mu zaufanie milionów na całym świecie, w tym gwiazd filmowych, gwiazd rocka, miliarderów, profesjonalnych sportowców, najlepiej sprzedających się autorów i innych ludzi z różnych środowisk. Anthony stał się także nieocenionym źródłem informacji dla lekarzy, którzy potrzebują pomocy w rozwiązywaniu najtrudniejszych przypadków.

Anthony William jest także pomysłodawcą Globalnego Ruchu Picia Soku Z Selera. Miliony ludzi leczą się, pijąc codziennie sok z selera na pusty żołądek – szczególną praktykę uzdrawiania, którą Anthony poleca stosować od dziecka. Wraz z wydaniem czterech najlepiej sprzedających się książek, z których wszystkie zawierają informacje o nieodkrytych właściwościach leczniczych soku z selera, miliony ludzi spróbowały tej metody i odkryły, że przynosi on poprawę samopoczucia, ulgę od wszelkiego rodzaju ostrych i przewlekłych chorób i objawów, w tym problemów trawiennych, chorób skóry, migreny, zmęczenie, choroby autoimmunologiczne, mgła mózgowa i setki innych.

Do najpopularniejszych książek Anthony’ego Williama należą:

  • "Boski lekarz. Sekrety leczenia chorób przewlekłych i niewyjaśnionych"
  • "Oczyszczanie wątroby według Boskiego Lekarza"
  • "Sok z selera naciowego. Sekret Boskiego Lekarza"
  • "Uzdrawianie tarczycy według Boskiego Lekarza"

Książki Anthony’ego Williama można przeczytać online na stronie LitRes lub pobrać w dowolnym formacie.

Podobni autorzy