Ostrze. Mroki Kopenhagi. Tom 1Tekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Wciągająca historia o zemście, przebaczeniu i poszukiwaniu sprawiedliwości.

Pierwszy tom trylogii nagrodzonej przez Duńską Akademię Kryminalną (2018).

Na szczytach bestsellerów tygodnika „Der Spiegel”.

Przeszłość powraca i potrafi zranić do głębi

Przed kilku laty opinią publiczną wstrząsnęło brutalne morderstwo adwokata Christoffera Mossinga. Kamera monitoringu zarejestrowała młodą kobietę Annę Kiel, która opuszczała miejsce zbrodni. Do dziś nie udało się jej aresztować.

Dziennikarka duńskiej gazety Heloise Kaldan otrzymuje od Anny Kiel serię tajemniczych listów. Ich nadawczyni jest przekonana, że losy obu kobiet są ze sobą mocno splecione.

Kiedy Heloise zaczyna zgłębiać sprawę dawnego morderstwa, w mieście dochodzi do kolejnej zbrodni. Kobieta łączy siły ze starszym aspirantem Erikiem Schäferem, aby rozwiązać zagadki tych morderstw. Nawet się nie spodziewa, dokąd zaprowadzi ją ta historia i jak głęboko ją zrani.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 14 maja 2021
  • ISBN: 978-83-66967-07-6
  • Wydawca: Wydawnictwo Mova
  • Spis treści
Anne Mette Hancock "Ostrze. Mroki Kopenhagi. Tom 1" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Moomy Bookstagram
28 maja

„MROKI KOPENHAGI. OSTRZE.”


Anne Mette Hancock Wydawnictwo MOVA


„Ostrze” jest pierwszym tomem trylogii „Mroki Kopenhagi”. W historię opisaną w tej powieści trzeba się wgryźć, żeby ją lepiej zrozumieć. Na początku mnie niestety nie wciągnęła, ale im dalej tym było lepiej.

Dziennikarka Heloise Kaldan po otrzymaniu cynku od swojego informatora napisała artykuł. Niestety informacje w nim zawarte były nie prawdziwe. Konsekwencje tego były dla niej bardzo surowe. Nasza bohaterka dostaje tajemnicze listy od Anny Kiel. Dziewczyna jest od kilku lat poszukiwana przez policję. Anna była widziana na miejscu brutalnego morderstwa. Zginął dobrze znany adwokat Christoffer Mossing. Czy młoda dziewczyna mogłaby zamordować postawnego mężczyznę? Przekonajcie się sami.

Heloise postanawia przyjrzeć się bliżej tej sprawie. Czy słusznie? Nie wie, że to co odkryje głęboko nią wstrząśnie.

Ginie kolejna osoba. Prowadzone śledztwo zachęciło mnie do czytania. Niesamowity i głęboki thriller. Nie oderwiecie się od czytania – o ile lubicie thrillery. Gwarantowana zarwana nocka. Przejmująca historia, która przyprawi was o dreszcze.

Podoba mi się styl pisania Anne Mette Hancock. Niesamowita bohaterka, super fabuła i ten klimat – koniecznie przeczytajcie.

Czy polecam? Oczywiście, że polecam. Dodam nie zrażajcie się początkiem. Przebrnijcie przez niego i dalej otrzymacie cudowne dzieło. Nie mogę doczekać się kolejnego tomu.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę